2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری پول میگیرن؟

همون ستاره هفت هشتاد وارد بشی میفهمی چه جوری پول میکشن از مردم غیر از هر پیام میدن و نظر میدن 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
2728
یعنی آقای مکارم و دیگران بعد شش هفت ماه از مسابقه الان فهمیدن قمارِ صدا سیما اون موقع داشت مجوز پخش ...

مکارم که مجوز پخش نمیده عزیز! 

باید یکی ازش سوال کنه، که اونم جواب بده! 

فک میکنی مراجع میشینن پای برنامهای تلویزیون؟ 

بعضی مراجع کلا تلویزیونو قبول ندارن! با این برنامه های جدید که تقلید از ماهوارست که دیگه بدتر

حرامه😐

آب انگور میخورن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
چجوری پول میگیرن؟

من خودم شرکت کردم😁😁😁 دیدم پولیه گفتم به درد نمیخوره،نه بخاطر پولش!!!! نهایتش میشد ۵۰۰ هزار،کم کم ۵ میلیون میبری از مسابقه در عوض،ولییی فک کن اون پول مال مردمه به امید برنده شدن شرکت میکنن و قطعا همه رو شرکت نمیدن!!!! کلی از مردم پول به جیب میزنن از طریق همون مراحل ابتدایی که از طربق گوشی سوال میپرسن، هر ۳۰ سوال ۲۵۰۰ هزینشه، فک کن توی یه هفته باید ۲۴ ساعت انلاین باشی و جواب بدی در آخر برنده نشی، پولت کجامیره؟؟؟ تو جیب تهیه کننده

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
مکارم که مجوز پخش نمیده عزیز!  باید یکی ازش سوال کنه، که اونم جواب بده!  فک میکنی مراجع ...

مراجع نمیشینن پای تلوزیون که مجوز بدن ولی سازمانشون کسی رو داره که بررسی میکنه اگر واقعا از نظر شرع مشکل داشت ایشون باید میگفت نه اینکه کلی مدت پخش بشه کلی پول رد و بدل بشه بعد یهو یادشون بیوفته برن از مکارم سوال کنن ایشونم بگه حرامِ.اینا همه اش سیاه بازیِ

از نظر شرعی پول جایزه نباید از شرکت کننده های مسابقه تامین بشه. اینا دقیقا همینکار رو میکردن. یعنی از پولی که مردم بابت شرکت تو مسابقه پرداخت میکردن، بهشون جایزه میدادن. محل تامین جایزه باید چیزی غیر از پول خود شرکت کننده ها باشه، وگرنه تقریبا حکم قمار رو پیدا میکنه و حرام است. به نظرم این حکم شرعی حکم منطقی ای هست. 

من خودم شرکت کردم😁😁😁 دیدم پولیه گفتم به درد نمیخوره،نه بخاطر پولش!!!! نهایتش میشد ۵۰۰ هزار،کم کم ...

قضیه خر مرده ملانصرالدین رو شنیدی که چطور میفروشتش؟ 

دقیقاً خیلی از جایزه ها الان اینجوری شده! 

برگزار کننده کلی از مردم میچاپه! 

2706