2733
2739

سلام ماه هفتم هستم دیروز رفتم دکتر یکی توی مطب میگفت زیاد خوابیدن باعث میشه بچه بدنیا اومد زردی داشته باشه، این حرف درسته؟ من اولین بارم بود می‌شنیدم 

مامانایی که نی نی شون زردی داشته چکار کردین خوب شده و چی باعث شده بود زردی بگیره؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب بهش شیر بده زردی نمیگیره درمان زردی شیر مادر

پس خواب زیاد تاثیر نداره؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2738

من شنیدم مادرانی ک  گروه خونی o دارنبیشتر زردی میگیرن.ماههای اخربیشترخنکی بخور.بچهای من در خیلی کم زردی داشتن ک بادارو رفع میشد لازم ب بستری بیمارستان نبود.ولی نشنیدم خواب زیاد زردی بیاره

اولش به آخرش فکرکن که مجبورنشی آخرش به اولش فکرکنی

هیچ ربطی به خواب نداره گاهی در بدو تولد کبد هنوز درست شروع به کار نکرده سطح بیلی روبین خون نوزاد میره بالا چاره اشم خورن شیر زیاد نوزاده تا با مدفوع دفع شه بعدم گاهی نیاز به فتو تراپی داره یا در نهایت بستری میکنن

پس خواب زیاد تاثیر نداره؟ 

فکر نکنم

فقط وقتی بچه ات به دنیا اومد خوب بهش شیر بده حتی اگه زردی داشته باشه با خوب شیر خوردن تموم میشه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

علت زردی به بارداری نیس

بعد زایمان  بهش خوب شیر بده جیش و مدفوع کنه

دوما تداخل گروه خونی مادر oبا فرزند   a   b 

اگرم زود بدنیا بیاد احتمالا زردی میگیره چون کبد تکامل نیافته

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

از ساعت اول شیرنده صفرای بدنت وارد شیرمیشه زردی میگیره،بعدم زردی ترس نداره بایه حجامت نوزاد سری خوب میشه ،دکترطب سنتی ها انجام میدن

https://www.google.com/search?q=زردی نوزاد روازاده&client=ms-android-xiaomi&prmd=vin&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=2ahUKEwim3pbCnuvhAhVIz6YKHYLpACoQ_AUoAXoECAwQAQ&biw=360&bih=559

همیشه ۱۸ساله هستم  
من شنیدم مادرانی ک  گروه خونی o دارنبیشتر زردی میگیرن.ماههای اخربیشترخنکی بخور.بچهای من در خیلی ...

اون در صورتی هست که تداخل گروه خونی باشه 

مثلا مادر o باشه  بچه گروه خونی b 

من  o هستم بچمم o 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706