2737
2739
عنوان

میشه غیراز رابطه عادی زناشوی با طریق پزشکی بادارشد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 90 پست
عزیزممم شما نمیدونید من پدرم مثل همسر شما بوده فک کن بچه بیاری و شوهرت اصلا به بچه محلی نذاره بغلش ن ...

منم شامل همینای که میگی بودم حتی بدتر ولی خب باشناختی که از همسرم دارم فکر میکنم به درمانش هم کمک میکنه چون بی علاقه بمن نیست خیلی منو دوس داره خواستم جدا بشم دیدم نابود میشه بخاطر این ارامبخش های که میخوره میل جنسیش سرکوب میشه 

شاید فقط تمایل نداره

اگه بچه بخواد یبار انجام میده اگه بخوان ب رن دکتر ک بیشتر از اینا باید تخلیه کنه و هردفه بده آزمایشگاه..... هرکسی نمیتونه دنبال دوادکتر بچه دارشدن بره خیلی پروسه ی سخت و نا امید کننده ایه و هزینه بر

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بچه بخواد یبار انجام میده اگه بخوان ب رن دکتر ک بیشتر از اینا باید تخلیه کنه و هردفه بده آزمایشگ ...

هزینش مهم نیست بخاطر این میخام قطعی باشه که تو ذوقش زده نشه میخام کاری میکنم صددرصد جواب بده

هزینش مهم نیست بخاطر این میخام قطعی باشه که تو ذوقش زده نشه میخام کاری میکنم صددرصد جواب بده

میتونه برای آزمایشگاه تخلیه کنه ؟

در ضمن هیچ چیز قطعی وجود نداره حتی آی وی اف هم باید خدا بخواد تا بشه

2738
نمیدونم یبار برا ازمایش اسپرم رفتیم نتونست

خب راهش اینه ک تخلیه کنه ...مگه اینگه باعمل و بیهوشی ازش اسپرم بردارن ...ک با وجود شرایط روحی ای ک گفتی بنظرم اذیتش نکن ممکنه حالش بدتر بشه...اسپرم اهدایی ببین میتونی 

ینی حتی یبارم واسه تولید مثل نمیتونید رابطه برقرار کنید😶

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706