2737
2734
عنوان

تو کارش موندم...

204 بازدید | 33 پست

بچه ها شوهر من یه پسر دایی داره که پزشکه.

خیلی خیلی مرتب قد بلند و خوش تیپ و محترمه از طرفی این اقا نمازو روزش سر جاش تو بعضی مراسمات مذهبی چون صدای خوبی داره دعوت میشه...

خیلی برام جالبه که یه خانم داره که قدش تا کمر اشم نیست و خیلی سیاه هست و دماغشم شکسته یه ورم بزرگ رو بینیش هست.حالا نکنه جالبش اینه که این اقا وقتی به خانمش نگاه میکنه انگار از شوق اشکش دربیاد به شوهرم گفت نمیدونم چه کار خوبی انجام دادم که خدا مینا قسمتم کرده.

از قضا یکی دیگه از دختر دایی های شوهرم برگشت گقت مینا دوست داری بینیت عمل کنی.اقا شوهره پریده که اینجوری قشنگ و بی نقصه دفعه اخرتون باشه در مورد همسرم نظر میدین.قشنگ ترین دمآغ فامیل داره.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

من موندم چطوری اینقدر عاشقشه؟ با سیرت زیبا؟

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راستی این خانم دانشگام نرفته.

قطعا اخلاق و منشش عالیه، و ضمن اینکه چهره اش برای اون آقا قطعا گیرا و دوست داشتنیه

چقدر عالی،خوشبخت باشن ان شاالله

اون دختر خاله چه بیشخصیت بوده که به خودش اجازه میده به کسی بگه دماغشو عمل کنه!

2738

حتما ک نباید ظاهر قشنگی داشته باشه

حتما تو وجودش یه چیزی داشته ک انقد شوهرشو ب خودش جذب کرده‌دیگه

😍😍هرمهربونی ک امضامو خوند برای خونه دار شدنم یه صلوات بفرسته لطفا😘😍

بعد من چون عروسم تو خانوادشون بر عکسم.دانشجوی دکتری شدم ماهی حداقل ۵ میزارم تو مشت شوهرم.قیافمم ید نیست جایی میرم نگام میکنن ولی شوهرم اندازه یه اشغالم برام ارزش قایل نیست.

خوب قرار نیست قیافش بشه ملاک خوبش ..خوب شاید طرز حرف زدنش ..اخلاقش..رفتارش...دل این اقاروبرده ..یسری ها هستند قیافه دارن اخلاق ندارن ..دلیل نمیشه که ..اتفاقا قیافه تا یه مدتی مهمه بعدش اخلاق ورفتار مهم میشه

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 

این اقای دکتر عکس پروفایلشم عکس خودش و خانمش با لباس ست گذاشته..در حالیکه من یه بار لباسم عین شوهرم بود رقت سریع عوض کرد.

گقت از این مسخره بازیا بدم میاد.

2706