2737
2734

سلام دوستان، چند روز پیش، یعنی حدود 3 هفته پیش در تاپیک خانمهای 85 کیلویی تبلیغی رو دیدم که اولش صرفا از روی بیکاری، رفتم دنبالش، در واقع با تودم گفتم اینم یه کلاهبرداریه جدیده، اینم یه ترفند پو دراوردن اینترنتیه که رواج دادن. کانال بینالمللی استاد امیر همتی رو تبلیغ کرده بودن، زود رفتم توی تلگ رام زدم، شروع کردم به خوندن تجربیات دیگران که داخل کانال بود،

اول از خودم بگم، من پارسال بهمن ماه 107 کیلو بودم، با قد 173 . بعد از زایمانم و حشتناکتر از قبل شدم، قبلش هم اضاعه وزن داشتما، اما 90 بودم، خلاصه با کلی رژیم من دراوردی، سبزی بخور، برنج نخور، شیرینی نخور، پیتزا نخور، باشگاه برو و این حرفا شدم 72 کیلو، عالی شدم، اینم بگما در عرض یکسال، یعنی تا بهمن 97 شدم 72 کیلو، اما مدام استاپ میکرد وزنم، هر هفته شنبه ورز مجازات من بود، چون باید میرفتم روی ترازو، و اخلاقم در اون هفته کاملا وابسته به این بود که وزنم کم شده یا زیاد، اونایی که اضافه وزن دارن میدونن چی میگم. خلاصه از من کالری شماری، از من پیاده وری، از وزنم استاپ، کاهش و افزایش دایمی در حد دو کیلو، یعنی هی در نوسان بودم. 

این کانال استاد همتی کتابی بنام فراسوی شفای زندگی رو گذاشته بودن داخلش که دو فصل اولش رایگان بود،، دانلود کردم، اینم بگما اصلا باور نکردم، گفتم اینم یه روش مثل بقیه روشهای لاغری، بیا به تودت تلقین که لاعر میشی که چی. خلاصه شب تا ساعت 2 خوندم اینو، عجییییب اثر کرد روی من، اما بقیه فصلهاش پولی بودن، با مدیرفروش کانال از طریق همون کانال صحبت کردم، گفتن بالاخره باید هزینه ای پرداخت کنید دیگه. البته خیلی با احترام، این برداشت منه که نوشتم. به استاد همتی، از روی ایدی تلگ رامشون که داخل کانال هست پیام دادم، بدون شناخک، بدون اینکه چه ساعتی از روز باشه، بدون هییییچ چشمداشتی شروع کردن به مشاو ه دادن، باور نمیکنید، منم باور نمیکردم، ادامه دادم پیام دادن هارو، و ایشون هر بار با حوصله پاسخ میدادن، به جایی رسیدم که اشتیاقم برای ادامه کتاب و شرکت در دوره هایی که تبلیغ کرده بودن میلیون برابر شد، سه سطح راز تناسب اندام رو شرکت کردم. بدونید ازینشو از کجا اوردم میگید احمقی. سکه فروختم. نداشتم واقعا، 

حالا بگم که که کتاب چی میگه، کتاب میگه هر چیزی رو بخوای، هههههههر چیزی، فقط کافیه از درون باورش کنی، پیشنهاد میکنم دو فصل اول رو رایگانه دانلود کنید بخونید ببینید چی میگم، اقا اومدم بگم اهای خانمها، اهای اقایون، من به ارامش رسیدم، الان دیگه رسیدن به وزن ایده الم اصلا برام مهم نیست، من توقعم از زندگی بالا رفته، به قول استاد در مسر هدایت قرار گرفتم. اگر خوب ننوشتم، ببخشید، برای بیان هر بخش از اشتیاقم از این شاخه به اون شاخه شدم مدام

خيلى زيادبود حوصله نداشتم بخونم ولى واقعا فكر كنم ديگه از سايت زنونه در اومديم و مختلط شده كه آقايون رو هم صدا ميكنيد

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

الان این تبلیغه؟

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

ی اقای دیگه هم هست استارتر امیر شریفی منم تجربه اونو دارم جوری صحبت میکنه جوری جذب رو یاد میده جوری حستو خوب میکنه ک از این رو ب اون رو میشی من تو زندگیم خیلی چیزارو با افکارم جذب کردم احساس میکنم امیر همتی هم دست کمی از از امیر شریفی نداره خداییش دمشون گرم 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
ب کار آقایونم میاد؟؟

واسه همین نوشتم خانمها و اقایون، مال کل بشریته عزیزم. کل انسانها، ببین من چیزی نمیگم، فقط برو دو فصلش رو بخون، نیم ساعت وقتت رو میگیره. دلم میسوزه که خودم یه روزی چه حالی داشتم، سه هفته پیشم با الانم قابل مقایسه نیست

2706