2733
2739
عنوان

خانمهای باردارلطفا بیاین

232 بازدید | 21 پست

سلام خانمهای گل نه هفته باردارم الان چندروزیه ترشح زردولک قهوه ای داشتم البته باشیاف کمرنگ شده خیلی نگرانم واس رشدنی نی کیامث من بودن امانی نیشون سالم بودلطفا جواب بدین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم ترشح زرد دارم عفونته گلم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738

لک ربطی به رشد نی نی نداره

فقط دور از جون خطر سقط هس که با دوفاستون و شیاف و استراحت برطرف میشه ولی به هیچ عنوان ربطی به رشد نی نی تون نداره اون حتی اگه شما هیچ غذایی هم نخوری رشد خودش رو میکنه از گوشت و خون و پوست و استخون شما تغذیه ش رو میگیره. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
اگه با شیاف کم شده مشکلی نیست عزیزم من خونریزی کردم هفته ۶ ولی با استراحت و شیاف یک هفته ای خوب شدم

خداروشکرایشالابسلامتی هم شماهم بقیه مامانانیشونوبغل بگیرین به حق پنج تن

2706