2737
2734

یه اهنگ عاشقانه ایرانی بزار

با مفهوم و محتوای مثبت 

ممنونم از تک تکتون ک برام دعا کردین....خدا قبول کنه ختم قران یک هفته ام رو به همتون هدیه میدم ان شاءالله حاجت روا بشید و همیشه دلتون اروم و زندگیتون شاد باشه🙏🌸🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه اهنگ عاشقانه ایرانی بزار با مفهوم و محتوای مثبت 

اره عزیزم چی پیشنهاد میکنی شما؟ انقد گشتم دیونه شدم😑 اتلیه گفته اهنگو خودتون انتخاب کنید 

خدایا شکرت❤️
2731

من اهنگ مجید اخشابی دوس داشتم 

تو فقط لیلی باش دل مجنون با من...

ممنونم از تک تکتون ک برام دعا کردین....خدا قبول کنه ختم قران یک هفته ام رو به همتون هدیه میدم ان شاءالله حاجت روا بشید و همیشه دلتون اروم و زندگیتون شاد باشه🙏🌸🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
اره عزیزم چی پیشنهاد میکنی شما؟ انقد گشتم دیونه شدم😑 اتلیه گفته اهنگو خودتون انتخاب کنید 

الان پست کردم برات

2738
من اهنگ مجید اخشابی دوس داشتم  تو فقط لیلی باش دل مجنون با من...

هم عاشقانس هم شاده هم مربوط ب ازدواجه و تشکیل زندگیه

اهنگ بیمار خیلی ریتم غمگینی داره ادم میخاد گریه کنه یکم شادتر انتخاب کن 

اره شوهرمم میکه ادم با گوش کردنش گریش میگیره... اهنگ این خطو نشون آرون افشار چطوره؟؟

خدایا شکرت❤️
نشنیدم :) حتما دان‌لود میکنم 

اگه خوشت اومد نظرتو.حتما بهم بگو

2706