2733
2734
عنوان

برادر زاده ۳ سالم هنوز حرف نمیزنه

934 بازدید | 107 پست

دوستان برادرزادم ۳ سالو تموم کرده هنوز نمیتونه حتی کلمات مثل مامان بابا رو هم ادا کنه حتی بهش حرفی میزنیم متوجه نمیشه و داد و بی داد های الکی سر میده دست بزن هم داره همه رو میزنه هر چی ب زنداداشم میگم ببر پیش مشاور یا مکالمه درمانی ببین مشکل از کجاست زیر بار نمیره و میگه بچه من هیچیش نیست و سالمه دیشب خونشون بودیم همش اذیت کرد خیلی نگرانشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مشکل داره به نظرم ...آخه ما یه برادر زاده دوسال داریم بلبله ...درسته بعضی کلمات درست نمیتونه ادا کنه اما قشنگ حرف میزنه هر چی نصیحت کنی میشینه گوش میکنه میگه چشم ....بگو ببره شنوایی سنجی بچرو

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

زنداداشت چرا الکی جبهه میگیره اینجور کارا که با لج و لجبازی درست نمیشه حالت عادی این بچه باید الان صحبت میکرد وقتی نمیتونه حتما باید بره پیش متخصصش دیگه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
چه بد  پسر منم۳سالشه حرف نمیزنه.یکماه میبرمش گفتار درمانی

تو خونه زیاد حرف زدن به حرف گرفتن بچه خیلی اثرداره حتما امتحان کن خیلی باید باهاش کارکنی

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
باید ببره مشاوره . ما تو مهدم اینجور بچه داشتیم با مشاوره درست شد. اگه بیماری رو جدی نگیره این نام ...

خیلی بهش گفتم وقتی میبینم اهمیت نمیدن دیگه خودمو دخالت نمیدم

2706