2737
2734

آخه من هر کی دیدم علائم بارداریشو نوشته میگه ترشحاتم زیاد شده. البته من یه ذره خارشم دارم چند روزه. بخاطر چی میتونه باشه؟

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما الان خشكي واژن داري يا خارش

اگه خارشه كه عفونته قارچيه كه حل ميشه احتمال بارداريم داره چون هورمونها بهم ميخوره ممكنه برا بارداري عفونت بياد سراغت مثل من 

اكه خشكيه وازنم داري كه كلا بارداري نيس فقط عفونته 

حتما به پزشك ماما مراجعه كن كه التهاب نشه

شما الان خشكي واژن داري يا خارش اگه خارشه كه عفونته قارچيه كه حل ميشه احتمال بارداريم داره چون هورم ...

نه هم خشک هم خارش دارم. آخه من اتفاقا هرماه قبل پری ترشحاتم زیاده. ولی این ماه نیست. فکر کنم بخاطر عفونته. روش خانگی چیزی نیست عفونتو برطرف کنه. آخه شدید نیس. کمه

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏
2738
نه هم خشک هم خارش دارم. آخه من اتفاقا هرماه قبل پری ترشحاتم زیاده. ولی این ماه نیست. فکر کنم بخاطر ع ...

يه پماده كه الان عكسشو ميفرستم من داشتم بر طرف كرده ولي بازم بايد با تجويز پزشك بري جلو چون عفونتا فرق داره و روش درمانيشون به هر حال من اوايل تو طشت بتادين و سركه ميشستم و همش با افتابه كه مخلوطه بتادين و ابه شستشو ميدادم خودمو 

2706