2733
2734
عنوان

از دست خودم ناراحتم.

450 بازدید | 24 پست

امروز تو محل کارم یکی از مراجعه کننده ها با منشی دعواش شد بعد اومد تو قسمت کابین ها به زنش گفت همینم مونده که یه منشی ۵۰ تومنی به من حرف بزنه.

من خیلی بهم برخورد.میخواستم یه چیزی بهش بگم ولی نتونستم.ترسیدم تو عصبانیت یه چیزی هم به من بگه.

ولی الآن از دست خودم ناراحتم.کاش یه چیزی بهش میگفتم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بیخیال خودتو قاطی دعواهای دیگه نکن

آخه حرفش راجع به یه خانم زشت بود.

من بهم برخورد.😕

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

طرف الان ناهارو خورده و خوابه،بعد تو الان حرص میخوری چرا فلان چیزو بهش نگفتم!اگه همون موقع چیزی نگفتی الان دیگه حرص خوردن الکیه. ولش کن

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
حالا اونم تو ناراحتی و عصبانیت یه حرفی زده دیگه.

خب هر چیزی رو نباید بگه.

زشت بود واقعا.

بعد منشی به من گفت اومد اونور چی گفت.من بهش نگفتم.چون جز ناراحتی هیچی نداشت.

2706