2737
2739
عنوان

ازشوهرم اصرار و ازمن انکار

818 بازدید | 45 پست

بچه ها شوهرم به خاطر یه سری از اخلاق های بچم که ناشی ازتنش هایی هست که من تو دوران بارداری داشتم اصرار داره بچم بره مهد 

بچم اصلا روابط اجتماعی خوبی نداره اما فوق العاده باادبه یعنی من سر ادب خیلی حساسم بالاخره دیشب راضی شدم که ازشنبه بفرستمش ولی ازدیشب تاحالا ذهنم درگیره خیلی دلشوره دارم که یه وقتی نتونه از خودش دفاع کنه یا مربی الکی دعواش کنه یا هرچیز دیگه اونایی که بچشون مهد میره یه خورده برام ازشون بگم تادلم آروم شه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالشه

۳سالش تموم شده رفته توچهارسال

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2728

حق با شوهرته، چون اصولا انسان با معاشرت و بازی با همسن و سالاشه که؛ روابط اجتماعیش قوی میشه.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738

بنظرم مهد خوب، خیلی خوبه.بچه ها مخصوصا وقتی تک هستن نیاز به همسنای خودشون و محیط و جامعه دارن. بنظر من البته هااااا..

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

حتما بذار بره عزیزم

البته جای خوب بفرستش و از محیطش مطمئن شه

و اینکه همه ی این برخوردا برای بچه ها لازمه

برادرزاده من خیلی کم رو بود و فوق العاده وابسته به مامانش و همش میچسبید بهش. خیلی اذیت شد زنداداشم

ولی خیلی باهوش بود و بیشتر از سنش می فهمید

وقتی رفت مهد کاملا اجتماعی شد، و دیگه اونطوری نیست

از ۴ ، ۵ سالگی زنداداشم گذاشتش مهد

Dance me to the end of Love...
گلم نمیتونی ک همیشه مواظب پسرت باشی اینجوری اجتماعی نمیشه و نمیتونه بزرگ ک شد گلیم خودشو از آب بیرون ...

دقیقا شوهرم همین حرفارومیگه اما یکی ازبچه های فامیل رفت مهد یه چیزای بدی یادمیگرفت ازبچه های دیگه واسه همین حساس شدم

آخه چه اخلاقی   مطمئنی به خاطر تنش های دوران بارداری بوده

مشاور بهم گفت حتی با مادر بزرگش به زور سلام میکنه یکم که بشه خکب میشه تو برخورداول خیلی ضعف داره

منم پسرم دوسالو سه ماهشه شوهرم میگه بزاریمش مهد من دلم نمیاد😭

دقیقا منم همینجورم انگار قلبم میخواد کنده شه همش میگم شتید نتونه از خودش دفاع کنه شوهرم میگه آخرش تاکی بالاخره گه مدرسه میره

2706