2737
2734
عنوان

جهیزیه

181 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها

شما جهیزیتونو چندماه طول کشید بخرین؟

من فقط وسایل برقی همشونو گرفتم آیا میشه بقیه رو طی یک ماه یا کم تر گرفت؟😞

تیکر عروسیمه😇💑...وقتی ازم دوری دلتنگی رو قلب من آواره💟هرجا برم فکرت حتی ی شب تنهام نمیزاره💟وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه💟هرجا برم دورم هرجا بری دوری غربت تموم عالمه💟حال دلم با تو خوشه..‌‌‌......💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من توو ٩ روز همه رو خريدم يجا

خيللي خسته شديم ولي چرا نشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

خداییش دنبال وسایل غیر کاربردی و غیر ضروری نرید 

همونا کلی وقت آدمو میگیره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اگه پول باشه چرا نشه عزیزم

چهل پنجاه نقد داریم میشه؟

تیکر عروسیمه😇💑...وقتی ازم دوری دلتنگی رو قلب من آواره💟هرجا برم فکرت حتی ی شب تنهام نمیزاره💟وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه💟هرجا برم دورم هرجا بری دوری غربت تموم عالمه💟حال دلم با تو خوشه..‌‌‌......💞
چیزی ک سخته همون وسیله برقیه ک رو مارکش حساسی بقیه زرنگ باشی خیلی زود میخری

بقیه زیادن آخه

چهل پنجاه نقد داریم میشه؟

سخت پسندی؟

اگر سخت پسندی خب زمان ممکنه زیاد ببره

ولی اگه سخت نگیری وقتی پول نقد داری میتونی ۱ ماهه بخری عزیزم

فقط خورد ریزه هات مونده دیگه

سرویس چوب و فرش و اینا با شماست؟

Dance me to the end of Love...
بستگی به پولت داره

پنجاه نقد دارم

آره بابا من سرویس خواب و گاز و یخچال رو سه روزه گرفتم

آخه فک میکنم حول حولکی بدمیشه من رو سرویس چوب حساسم

پول باشه عزیزم یه روزه هم میشه خرید

میدونم ولی فک میکنم عجله ای بد میشه

2706