2733
2739

اولیش خودم...از بس خانوادم باهام بد بودن دوسم نداشتن مامانم راه و بیراه ب پیرزنای محل میسپرد شوهر پیدا کتین برلش ابرو برام نذاشت...همیشه خدا تو خونمون پسر سالاری بود هر چیز خوبی برا پسرا بود..از ی غذا ساده بگیر تا چیزای بزرگتر مثه پول...

من خیر ندیدم از مجردی..همش گریه نا امیدی...غصه.‌.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اکثرا واسه فرار ازدواج میکنن بعد میفهمن چه غلطی کردن😁😁

ان شاءالله الان خوشبخت باشی ولی بین بچه هات فرق نذار

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

انشاالله ک تو زندگی متاهلی تون خوووشبخت و راضی باشید  همیشه

ولی ب قول مشاورها ؛  ب خاطر فرار از مشکلات منزل پدری ، ازدواج نکنید ،  تا از چاله ب چاه نیوفتید ( با انتخاب غلط)

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706