2737
2734

وای خدا چی شده مگه. چند روزه سر تایپیک اون خانومه اعصابم داغونه شمام اومدین... اونیکه پربازدیده برده دکتر بچه شو نوشته برو ببین. انشالله که نداشته باشین این علایم

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دکتر مهسا ساداتی عالیه، دختر ۴ ساله من مشکوک به اوتیسم بود که بعد کلی مصرف قرص و داروی شیمایی،

یکی  از دوستام خانم دکتر ساداتی رو به من معرفی کرد ایشون چون تخصصشون کودک هست با تستهای مختلف و بازی درمانی خدا رو شکر بیماری دخترم رو کنترل و العان خیلی بهتر شده 

از دوستانی که فرزندشون مشکوک به اوتیسم و یا بیش فعالی و یا هر اختلال دیگه ای که دارند، ایشون عالی هستند در ضمن کلینیکشون غرب تهران (شهر آرا) وشماره کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰ و۸۸۲۶۷۰۶۸ و نمیدونم کارم درسته یا نه ،شماره موبایل ایشون۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه با خودشون هماهنگ کنید زودتر وقت میدن در ضمن دوستان ایشون تاکیدشون این هست هرچه سن کودک کمتر باشه درمان سریعتره 

من خواستم تجربه خودم رو با دوستان در میان بگذارم شاید مفید باشه.

2738
ریحانه مگه پسرت شش هفت ماهه نیس چرا این فکرو داری مگه چی دیدی ازش

عزیزم برای پسر خودم نه. پسر خواهر شوهرم سه سال و نیمشه اصلا صحبت نکرده تا الان ارتباط چشمی نداره یه رفتارای خاصی داره چند تا دکتر گفتن مشکوک به اوتیسمه حالا دارن میارنش مشهد که پیش چند تا دکتر خوب ببرنش میخواستم ببینم چه دکتری باید مراجعه کنن

سلام عزیزم

من یه  ویدیو  راجع به علایم و سن طلایی درمان اوتیسم در کودکان از خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک دیدم خیلی برام جالب بود و چون خودم هم این نگرانی رو راجع به پسرم داشتم .

بعد از گرفتن وقت از خانم دکتر

پسرم را پیش ایشون بردم

تا اینکه خانم دکتر بعد از معاینه پسرم قضیه اوتیسم پسرم رو رد کردند.

دوست دارم لینکشو براتون بزارم شما هم حرفهای خانم دکتر رو بشنوید

انشالله که نگرانیتون حل شه

https://tamasha.com/v/4kXgD

سلام دوستان

دختر من نزدیک به سه سالشه ارتباط چشمی نداره 

می ترسم اوتیسم داشته باشه

به من گفتند اول پیش دکتر روانشناس کودک ببرم ازش تست بگیره

تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک خیلی شنیدم 

ازشون وقت گرفتم دعا کنید اوتیسم نباشه😖

سلام دوستان دختر من نزدیک به سه سالشه ارتباط چشمی نداره  می ترسم اوتیسم داشته باشه به من گفت ...

سلام عزیزم دخترتون رو بردین برای تشخیص اوتیسم چی گفتن بهش میشه لطفا ج بدین پسرم چهارده ماهشه هیچ کاری نمیکنه از نظر حرکتی تازه داره سینه خیز میره ارتباط چشمیشم ضعیفه