2737
2734
عنوان

فولیکول 23mm

690 بازدید | 14 پست

عزیزان بنظرتون با این فولیکول امکانش هست دوقلو همسان باردار بشم ؟

دیروز 12سیکلم بود که سونو دادم و امپول hcg5000 هم ساعت 23:03 دقیقه زدم و امشب باید همین ساعت اقدام کنم 

من رفتم سونوگفت بيست يك فوليكول رحم عالي...بهم لترزول داد سه دوره بخورم ازشب پنج تا نه...اما بهم امپول نداد.چرا،،!؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از من ازشب 5تا 10،بعد اینکه روز چندم رفتی واسه فولی؟ 

روز١٠

گفت ازشب سيزده يك شب درميان

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

سلام،کمک چرا من میام نی نی سایت تاپیک بزنم گوشیم ویروسی میشه نمینویسه صفحه کلیدش غیب میشه برا همین اینجا سؤال میپرسم ببخشید استارتر، کیت تخمک گذاری چطوریه؟ من امروز انجام دادم دوتا خط قرمز افتاد پایین ولی دوتا دیگه خیلییییییی کم رنگ بود اصلا" به سختی پیدا میشد خواستم ببینم درسته؟ یعنی الان تخمک گذاریم نیست؟؟پس چرا زیر شکمم مخصوصا" قسمت تخمدان تیر میکشه ممنون میشم بگین مرسی

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2738
2706