2737
2734

خانما اینکه میگن پنج وعده غذا باید به بچه داد هر وعده باید در حد چند قاشق باشه ؟ و اینکه بچم وزن تولدش ۳۵۰۰وزن یکسالگیش ۹۱۰۰ حس میکنم کمه . اشتها نداره اصلا ویتاگلوبین بهش میدم فقط . و اینکه میگن غذای سفره بهش بدین پسر من نمیتونه بخوره چون فقط دوتا دندون داره و مجبورم غذای خدشو بدم همچنان .بچه ها ی شما کی تونستن غذای سفره بخورن ؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم وزن یه سالگی باید سه برابر وزن تولد باشه اینی که  میگن 5وعده دو وتا میان وعده داره یعنی یسه بار غذا بده دو بار میان وعده هر چقدر که میلش بود بده چه عیبی داره غذای خودشو بده یا غذای خودتون رو میکس کن بهش بده

2738
اخه فقط دوتا دندون داره نون نمیخوره چطوری بهش بدم؟

بچه منم یک سالشه شش تادندون داره ولی جویدن بلدنیست غذای ماروعوق میزنه سراون سوپ میکس وفرنی میدم نون وبرنج نمیدم حتی تخم مرغم عوق میزنه سه وعده غذای اصلی دوتامیان وعده .میان وعده میشه یکم میوه دادیابیسکویت بااب یاشیرنرم کرددادبهش یاخرمادادفقط کم بده جای وعده اصلیش نگیره

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2706