2733
2734
عنوان

مجرب...

522 بازدید | 27 پست

سلام دوستای نی نی سایتی ام حالتون خوبه؟.

تو تاپیک های قبلم درمورد ذکر وختم های مجربی که انجام دادم گفتم. درمورد کمک خواستن و شیوه نوشتن نامه بهشون.

میکاییل مقرب و جبرییل مقرب رو توضیح دادیم.

الان بریم سراغ بقیه فرشتگانمون.

3 عزراییل مقرب:درجریان مرگ کمک میکنه همه چیز به نرمی وخوب پیش بره.از درد ورنج کم میکنه.

وقتی شخصی بمیره التیام بخش اون شخص وخانوادش میشه. کلا برای درد ورنج عالیه.

بصیرت روان اگاهی رو برامون به ارمغان میاره.

برای اینکه دعوتش کنین یه شمع سفید روشن کنین وصداش بزنین.

نامه بدین بهش.طریق نامه نوشتن رو تاپیک قبلم توضیح دادم..

فرشته اسرافیل.اسرافیل عزیز درزمینه موسیقی  کمک میکنه.. افسردگی رو از بین میبره.شفای زخم ها.قدرت حق شناسی وسپاسگذاری رو درادم بیشتر میکنه.

برا دعوت از ایشون کلمه اُم  رو بگید . اول اُ رو بگید بعد که کشیدی در اخر م رو اضافه کنید.این کار انرژی هم بهتون میده..

برا افسردگی از کلمه ما استفاده کنین.

اسرافیل خیلی انسانها رو دوست داره....

فرشته رافائل:ذهن وجسم رو شفا میده.فکر رو روشن میکنه.تو تصمیم گیری ها کمکمون میکنه.تو امتحانات کمک میکنه.درمانگره. بارنگ سبز .

برا کمک گرفتن *رافائل ای فرشته رمان وشفا به زندگی من تور بتابان. از قبل از راهنمایی عشق و حفاظتی که برایم اوردی ..سپاسگذارم...

فرشته آری ئل:خانه وبدنتان راتسویه کنید. بر نگرانیهایتان غلبه کنین. درمان گر حیوانات وانسان هاست. برای پول کمک میکنه.برااینکه دعوتش کنین وتو زندگیتون همیشه باشه یه فواره کوچیک بذارید داخل خونه. که بعش نگاه کنین ویاد ارییل عزیز بیفتین..

فرشته سوری ئل:درمانگره محافظه کمک میکنه عشق رو وارد خونه زندگیمون کنه.

فرشته زراچی ئل:درمان وشفا رهایی از اعتیاد . موفقیت تو کارهای باغبانی.

همینکه صداش یزنی به کمکت میاد..

تمام. 

من چندساله ازشون کمک  گرفتم کمکم کردن.

چندساله باهاشون رفیقم  خ

حضورشونو همیشه حس میکنم.

امیدوارم که شماهم ازشون کمک بگیرید.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😶

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2728
منبع این حرفا چیه؟

دورین ویرچو. کتاباشون هست به فارسی ترجمه شده. الان همه کانال روانشناسی برید توضیح میدن. م جزوشو دارم دیگه رفت تو چهارسال که دارمش. کانال متا ... کانال ساناز اسبقی. اقای عباسمنش. درموردش میگن.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
اووف اینا چیه تنهام توخونه ترسیدم

خخخ. 

استارتر عزیز یه سوال دارم، امکانش هست برای شخص دیگه ای هم درخواست کمک کرد، مثلا برای درمان بیماری یک دوست نامه نوشت و درخواست کمک کرد؟

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
استارتر عزیز یه سوال دارم، امکانش هست برای شخص دیگه ای هم درخواست کمک کرد، مثلا برای درمان بیماری یک ...

بله میشه از رافائل کمک بگیرید.

مثلا اگر میخواید از کسی پول بگیرید ولی نمیده به فرشته نگهبان اون شخص پیام بفرستین.

مثلا بنویس 

فرشته عزیز ونگهبان فلانی لطفا دراین مورد کمکم کن.... دراخرم تشکر کن  که کمکت. کرده. 

اما نامه نگهبان شخص رو نگه دارید بندازین اب روان. جای باشه مثلا تو پاکت اونجا بذار همشو بعد بندازین اب روان

2738
بله میشه از رافائل کمک بگیرید. مثلا اگر میخواید از کسی پول بگیرید ولی نمیده به فرشته نگهبان اون شخص ...

مرسی عزیزم بی نهایت ممنونم ❤️

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
بله میشه از رافائل کمک بگیرید. مثلا اگر میخواید از کسی پول بگیرید ولی نمیده به فرشته نگهبان اون شخص ...

من به راحیل نامه نوشتم برای ازدواجم هیچ اتفاقی نیفتاد😕😕😕

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
مرسی عزیزم بی نهایت ممنونم ❤️

خواهش میکنم.

من به راحیل نامه نوشتم برای ازدواجم هیچ اتفاقی نیفتاد😕😕😕

باید صبر کنین. به زودی اتفاق نمیفته. اما به نشونی ها خوب دقت کنین. دوشهید بزرگوارهستن یکی شهید شهید سامانلو یکی شهید ابراهیم هادی این دو بزرگوارم خیلیا ازشون حاجت گرفتن. تو همین نینی سایت سرچ کنین براتون میاد.

باید صبر کنین. به زودی اتفاق نمیفته. اما به نشونی ها خوب دقت کنین. دوشهید بزرگوارهستن یکی شهید شهید ...

خب شما که دستت تو کاره یه دعایی ام واسه من کن حاجت بگیرم 😕😕😔😔😓😓

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
خب شما که دستت تو کاره یه دعایی ام واسه من کن حاجت بگیرم 😕😕😔😔😓😓

عزیزم چشم.

2706