2737
2739

۹ ماهشه ،اوایل هر دوساعت ۶۰ تا میخورد

الانم ۴ وعده غذا و بینشم شیر میخوره ولی شبا قبل خواب حدود ۱۰۰ تا میخوره تا ۶ صبح

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

یعنی چی ۶۰تا ۱۰۰تا

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بزرگتر که میشن فاصله شیر شبش.ن بیشتر میشه. دکتر برای دختر اولم از پنج ماهگی گفت دیگه لازم نیست هر دو یا سه ساعت شیر بهش بدی هروقت خودش بیدار شد. برا این دومی هم خودم دیگه بی خیالم ، گاهی تا چهار ساعت سیره خودش گریه می‌کنه شیرش میدم. 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2738
خوب همین دیگه چون غذا خور شده شیر کمتر میخوره

طبیعیه یعنی آخه دختر دوستم یه فلاسکو شب تا صبح تموم میکنه البته خییییلی تپله

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

این بهترین اتفاق ممکن هست

درستش اینه که بعد از ۶ ماهگی شیر شب قطع بشه

چون اون خواب منظم خیلی خیلی برای رشد سیستم عصبی بچه مفید است

مبادا بیدارش کنی  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اینکه خیلی خوبه یعنی قبل خواب خوب سیر شده نگرانی نداره

آره حدود ساعت ۱۰ یه پیاله سوپ میدم بعدشم شیر

امشب زختر من ساعت چهار خورد بعدش ساعت هشت صبح 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2706