2733
2734
عنوان

چقدر کارتون زشت و بچگانه بود اونایی ک اونجابودین

| مشاهده متن کامل بحث + 3482 بازدید | 214 پست
مگه خانم جلسه ایه ک مردم بشینن ب حرف هاش گوش بدن و لام تا کام حرف نزنن اینجا همچین چیزی نیس ....میخو ...

یعنی شما میفرمایین که اگه یکی ازتون خواهش کرد یه لحظه ساکت باشین بعدش حرف بزنین بازم نمیتونین؟

اخه مشکل نسل ما کتاب نخوندنه  

اگه کسی کتاب خون باشه می فهمه زن ذات درونیش  اینه که وقتی دردودل  می کنه باید شنونده  به حرفاش گوش بده و فقط هم دردی کنه 

متاسفانه کتاب نوشتن واسه مردها که بدونن خصوصیت زن ها چیه اونا که عمل نمی کنند 

خودمون هم به جنس خودمون رحم نکنیم 

فقر فرهنگی که تو جماعت ما زیاد شده داره داره  کم کم تبدیل به یک بیماری فراگیر میشه 

اون خانم داشت از بی محبتی می گفت از توجه از اساسی  ترین نیاز یک زن 

واقعا  که همه فقط سرزنش کردن و بلدن 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی که من دیدم یه خانوم به شدت پرتوقع کسی چیزی نگفت تاپیکای دیگه رو میری استارتر داره درددل میکنه دو تا صفحه مسخره بازی دراوردن کاربرا اونجا که چیزی نگفتن بنظرم میگفت صبر کنید هر وقت گفتم کاملا تاییدم کنید بهتر بود

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2728

بچه ها اگه دیدینش بگید بچه هارو بزاره مهد بااااااش؟من گشنم شده برم یچی بزنم به شیکم

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
اخه مشکل نسل ما کتاب نخوندنه   اگه کسی کتاب خون باشه می فهمه زن ذات درونیش  اینه که وقتی ...

وای چ عالی گفتی 

لایک

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
اینقدر سخت بوده تااخر سکوت کنی وقتی تموم شد متن و اسکرینهاش اونموقع راهنماییش کنی🤔

بابا من ک چیزی نگفتم فقط سوال کردم کدوم شهری میخواستم ببینم قم هستش یا مشهد ......آدم هر چقدرم ناراحت باشه اینطوری ب خانم ها بی احترامی نمیکنه عین اینه ک میگه خفه شین تا من خودمو اینجا تخلیه کنم

2738
اخه مشکل نسل ما کتاب نخوندنه   اگه کسی کتاب خون باشه می فهمه زن ذات درونیش  اینه که وقتی ...

👏👏

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

یعنی حرفاتون رو باید با طلا نوشت 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2695417/خانوادم-منو-بیچاره-کردن-حالام-شوهرم-اینجوریاسکرین

ستاره جان اگه اینجایی باید بدونی خیلی پرتوقع ایی عزیزم

خوارای منم عین تو بودن... فک میردن بچه اوردن بقیه باید بزرگ‌کنن و زندگی شون رو وقف بچه های این کنند

البته من اینکار رو کردم خودمو وقف بچه های خواهر کردم و چه اشتباهی کردم .... الان بچه هاش انگار ن انگار که من بزرگشون کردم

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷
مگه خانم جلسه ایه ک مردم بشینن ب حرف هاش گوش بدن و لام تا کام حرف نزنن اینجا همچین چیزی نیس ....میخو ...

نميدونم عزيزم اخلاق ها فرق ميكنه اون اومده بود واسه درد ودل ميخواست صحبتاش كامل شنيده بشه بعد بچه ها نظراتشون رابدن 

كار بچها بي احترا مي بود 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706