2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون گزارش زدن براش پاک کرده سایت

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

تعطیل شده دیگه 

یا گزارش زدن

یا دعوا شده

یا نی نی یار مون صلاح دونسته😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

چون تعطیل شده است

بترکیده😊

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
تعطیل شده دیگه  یا گزارش زدن یا دعوا شده یا نی نی یار مون صلاح دونسته😁

ای خدا

این دعواها رو بزارن اول ما بخونیم بعد بترکونن

چیکار کنم خب؟؟دعوا دوست دارم

شما نداری؟؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

منم داشتم اون کلیسا و دعا و اینا رو میخوندم ترکید رفت

ای خدا این دعواها رو بزارن اول ما بخونیم بعد بترکونن چیکار کنم خب؟؟دعوا دوست دارم شما نداری؟؟؟

😂😂

خواهر ! دعوای خون ت اومده پایینا 😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
ای خدا این دعواها رو بزارن اول ما بخونیم بعد بترکونن چیکار کنم خب؟؟دعوا دوست دارم شما نداری؟؟؟

خودم تاپیک زدم رفتم بیرون صبح اومدم بخونم‌زده تعطیل😐😁

خودم تاپیک زدم رفتم بیرون صبح اومدم بخونم‌زده تعطیل😐😁

خدا میدونه چه در تاپیکت گذشته😂😂😂

2706