2733
2734
عنوان

همه میگن بهش کم شیر میدم.میاید..

173 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من یه دختر سه ماهه دارم که خودم قشنگ نیدونم کی وقت شیرشه..ولی هرکی  هرررکی منو میبینه میگه چرا انقدررر کم بهش شیر میدی؟؟باید زیاد بدی.ولی من هربار ک گوش دادم به حرفشون و تند تند دادم دخترم همرو بالا اورده.میگم فکش قویه شیرم غلیظه شاید.خب گرسنه باشه نباید گریه کنه؟وزن گیریشم خیلی خوبه ماشالله.وزن تولد ۳۵۰۰وزن دوماه و ده روز ۶۲۰۰

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

فقطم شیر خودمو میخوره

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوبه که.چرا گیر الکی میدن

مامانم هربار میگه بذلرش دم سینت میگم بابا الان بهش دادم میگه بازم بده

2 ساعتی یه باربهش بده بقیه چرت میگن

من که به بچه ی خودم گشنگی نمیدم ولی همه میخوان مدام سینه دهنش کنم خب تف میکنه

هر چندساعت یه بار شیر میدی؟ 

حرف بقیه رو ول کن 

کلا بنظرشون مادری که 24 ساعت بچه آویزونش باشه مادر نمونه اس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

خب الان مشکل چیه؟کاری که فک میکنی درسته انجان بده من خودم یک ساعت شیر میدادم بچم سیر میشد یکی از دوستام پنج مین جفتمونم وزن بچه هامون مثل هم بود توهم تا گفتن بگو شیرم چربه زود سیر میشه

2738
هر چندساعت یه بار شیر میدی؟  حرف بقیه رو ول کن  کلا بنظرشون مادری که 24 ساعت بچه آویزونش ...

هروقا ک بفهمم بی قراریش بخاطر شیره.دیگه بیشتر از دوساعت نمیشه.مامانم میکه مدام باید سینه دهنش کنی

خب الان مشکل چیه؟کاری که فک میکنی درسته انجان بده من خودم یک ساعت شیر میدادم بچم سیر میشد یکی از دوس ...

افزین.دخترم بیشتر از ۵ دقیقه شیرم و نمیخوره

هروقا ک بفهمم بی قراریش بخاطر شیره.دیگه بیشتر از دوساعت نمیشه.مامانم میکه مدام باید سینه دهنش کنی

هیچکس جز خودت تشخیص نمیده بچه کی گرسنه اس 

ول کن حرف بقیه رو

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
افزین.دخترم بیشتر از ۵ دقیقه شیرم و نمیخوره

ببین عزیزم قدیمیا همینطورین همش میگن باید شیر بخوره مادرشوهر منم اینطوری میگفت ولی من اصلا بهش گوش نمیکردم عزیزم اگه زیر دوساعت بهش شیر بدی رفلاکس میگیره بچت واسه همینه بالا میاره چون زیر دوساعت هنوز شیر قبلی هضم نشده بهش نده تا مطمئن نشدی گرسنشه

ببین عزیزم قدیمیا همینطورین همش میگن باید شیر بخوره مادرشوهر منم اینطوری میگفت ولی من اصلا بهش گوش ن ...

رفلاکس داره اتفاقا.دکترش گفته دفعات شیر دهیتو بجای ده بار بکن ۲۰ بار ولی کم بده ک رفلاکس تشدید نشه.حالا بیا بفهمون بهشون

هیچکس جز خودت تشخیص نمیده بچه کی گرسنه اس  ول کن حرف بقیه رو

اره بخدا.ممنونم ازت اش رشته جون

رفلاکس داره اتفاقا.دکترش گفته دفعات شیر دهیتو بجای ده بار بکن ۲۰ بار ولی کم بده ک رفلاکس تشدید نشه.ح ...

منم رفلاکس داشت اومدم فقط دوساعت یکبار بهش شیر دادم الان رفلاکسش درمان شده و تازه شبا خیلی خوب میخوابه قبلا که ساعتی یکبار شیرمیخورد شبا هم یک ساعتی بیدار میشد ولی الان عالی شده کاری به کسی نداشته باش گوش نده من اصلا به هیچکدوم از حرفاشون توجه نکردم بچه های الان فرق دارن با قدیم من همش کار خودمو میکردم خیلی هم باهاشون درگیر میشدم واقعا اولای بچه آوردن خیلی سخته همه فک میکنن تو هیچی بلد نیستی من الان بچم شش ماهشه دیگه راحت شدم فهمیدن که گوش به حرفشون نمیدم😂

2706