2737
2739
عنوان

اصفهانی خوشکلا بیاین

76 بازدید | 15 پست

ماداریم میایم اصفهان کجاها بریم از سمت مبارکه اول کجا بریم که همه دیدنی ها سر راهمون باشه و کلی عکس خوشکل بگیریم ؟؟تو طرح زوج و فردم نیفتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باغ گل 

اتشگاه

اکواریوم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2731

بهترینش که خودم عاشقشم میدون نقش جهان

کوه آتشگاه

آکواریوم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

آ راستی زاینده رودم آب داره برید سی و سه پل

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738
وایه خرید سوغاتی و صنایع دستی کجا بریم

همون میدون امام(نقش جهان) دور تا دورش بازاره اونم صنایع دستی.بازار مسگرا و...

مرسی عزیزم 😍😍😍😍

خواهش میکنم.خوش بگذره خانوم

خواهش میکنم.خوش بگذره خانوم

عزیزم شرمنده ما الان ۳۳پلیم بعد میخایم بریم میدون نقش جهان جای پارک داره ۰؟؟اخه از یه طرف رفتیم کوچه پس کوچه بود پارکینگ نداشت از کدپم سمت باید رفت ؟؟

عزیزم تو خیابون سپه نرسیده به میدون پارکینگ هست.سمت چپ خیابون

2706