2733
2739

دوستان من الان ۳۷ هفته و ۵ روزمه 

قبلا حرکات و ضربه های جنینم بیشتر رو قسمت وسط شکمم بود ولی از دیشب فقط سمت چپ تکون میخوره و یکمم تخمدان چپم درد میکنه 

طبیعیه؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجوری بود بچه ام جاش تنگ شده بود... اگه سزارینی هستی حتما برو دکتر من هفته ۳۹ رفتم برا سزارین بچه ام قرمز شده بود جاشم اذیت بود اما هفته های آخر حساسه هرچند من جدی نگرفتم اما اشتباهه

2731
ببخشید منم سوالم رو اینجا بپرسم...من هفته ۸ هستم و دیروز ۲ بار آبریزش داشتم..معذرت میخوام شبیه ادرار ...

عزیزم عادی هست اوایل بارداری این جوری میشی اما ترشح زیاد نیس ولی حس میکنی وقتی خارج میشه... نگران نباش

من ۲۶ هفتم هر بار بچه یه طرفه یه بار راسته یه بار چپه یه بار وسط دو هفته پیش اینقدر به تخمدان چپم فشار میومد انگار داشت منفجر میشد.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
من ۲۶ هفتم هر بار بچه یه طرفه یه بار راسته یه بار چپه یه بار وسط دو هفته پیش اینقدر به تخمدان چپم فش ...

خب هی داره بزرگتر میشه بچه هیجان تکون خوردنش هم بیشتر میشه. یه دفعه سرشو تکون میده یه دفعه دست و پاشو... وقتی خودشو جمع میکنه بهت فشار میاد عزیزم 

2738
خب هی داره بزرگتر میشه بچه هیجان تکون خوردنش هم بیشتر میشه. یه دفعه سرشو تکون میده یه دفعه دست و پاش ...

آره حس خوبیه که با تکون خوردنش منم بیشتر حسش میکنم و ذوق میکنم.خصوصا برای منکه بعد از دو تا سقط اولین تجربه ی حس کردن تکون هاشه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍