2733
2739
عنوان

ميخوايم بريم عروسي كدومو بپوشم +عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 3937 بازدید | 140 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره قربونت برم 

هیکل و استایلت و اینکه رنگ موهاتم روشنه منو یاد سودا انداخت تو فیلم دلدادگی..خیلی خوش هیکلی عزیزم

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2731

اولی

چن کیلویی استارتر؟

چون قدمون نزدیک به همه کنجکاو شدم دوست نداشتی جواب نده😘

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
گفتیم چون نپسندیدیم 😐😐😐

خب حالا من کلی میگم نمیدونم استارتر رو . اومدیمو همین دوتا لباس رو داشت و شرایط خرید نداشت . پس بهتره دلشو نزنیم اعتماد ب نفسشو نگیریم . انقدی ب نی نی سایت احترام قائله که نظر میخواد ازشون . اگه نمیپسندیم خب بهتر جواب ندیم . چون نگفته که این دوتا یا یکی دیگه بخرم . گفته کدومش ینی یکی از این دوتا رو انتخاب کنید برام 

لباس نخری ها.تو این گرونی.یکی از همینارو بپوش عشقم

نبابا نميخرم عشقم يه عكس ديگه ام ميزارم بببين اين چطوره واسه عروسي پسر عمه شوهرم 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بيخيال عزيزدلم مهم نظر خودمه احتمالا لباسي كه تو سليقه تو سليقه من نيست😉من فقط گفتم كدوم

اره منم همینو میگم . میگم فقط گفت کدوم؟ینی نظر بدید اولی یا دومی نه اینکه یکی بگه خوب نی ، یکی بگه یدونه دیگه بخر. من که از جفتشم خوشم اومد . اولی تن پوشش محشره دومی مدلش فوق العاده شیک

هیکل و استایلت و اینکه رنگ موهاتم روشنه منو یاد سودا انداخت تو فیلم دلدادگی..خیلی خوش هیکلی عزیزم

واقعا شوهرم ميگه گامبو😍😂😂

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706