2733
2734
عنوان

امان از این تنبلی تخمدان

189 بازدید | 28 پست

بچه ها ازکجا میفهمین تنبلی تون شدیده یا خفیف من تا قبل از اقدامم هرماه با ویتاگنوس یا رازیانه پری میومد قرص شیمیایی نخوردم فقط یه ماه متفورمین دکترم بهم داد اونم خوب بود، ولی نمیدونم شدیدم یا خفیف

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

همیشه دکترا بهم میگفتن تنبلی داری سالهاست مشکل ناباروری داریم البته شوهرم ضعیفه.این ماه دکترمو عوض کردم روز ۱۴ سیکل به فولیکول ۱۹ داشتم گفتم تنبلی دارم گفت نه خوبی.  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خفیفی منکه شدیدم بارازیانه و ویتاکنوس گوفت وزهرمار پری نمیشم

ویتاگونس برا بارداری چجوری میخورن .

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
میشه آدم یه دفعه تنبلی بگیره؟من تا پارسال به موقع و سر 30روز پریود میشدم اما الان یه هفته ده روز عقب ...

میشه عزیزم البته خیلیا تو اقدام اینجوری میشن

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
همیشه دکترا بهم میگفتن تنبلی داری سالهاست مشکل ناباروری داریم البته شوهرم ضعیفه.این ماه دکترمو عوض ک ...

عزیزم سایز فولیت خوبه 

2738
خفیفی منکه شدیدم بارازیانه و ویتاکنوس گوفت وزهرمار پری نمیشم

با قرص چی؟ 

باامپولم دوهفته بعدش  قرص چی؟

قرصایی که برا تحریک تخمدان استفاده میشن، دوفاستون، متفورمین، پروژسترون

چرا تو اقدام اینجوری میشیم؟؟؟؟دلیلش چیه اخه من اینجوری شدم

نمیدونم میگن رحم خودشو برا بارداری آماده میکنه

باید چیکار کنیم ماها؟همیشه باید قرص بخوریم یعنی؟من سه ماه دوفاستون خوردم تنظیم شد حالا که نمی خورم ب ...

بنظرم ازهمشون بهتر کم کردن وزنه، من تو ماه رمضونا که روزه میگیرم پریودم سر وقتش میاد مثلا اگه این ماه سوم پری شدم، ماه بعد سوم خرداد پری میشم

2706