2737
2739
عنوان

Mahkame75سینگل شدم... پیام خاستگار جان+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6101 بازدید | 292 پست

من جات بودم با میوه فروش و خرداددماهی ازدواج نمیکردم

با احترام به میوه فروشا

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جات بودم با میوه فروش و خرداددماهی ازدواج نمیکردم با احترام به میوه فروشا

یه ذره بیشتر توضیح بده 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2731

خردادماهي چشه              دخترمنم خرداديه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

فكركنم ميوه فروشي درآمدش خوب باشه ها خونه وماشين داره؟

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
فكركنم ميوه فروشي درآمدش خوب باشه ها خونه وماشين داره؟

ماشین داره و زمین ک میخا بسازه 

سربازی هم نرفته 

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2738
نه برگرد عقب 

خوندم به پا سمیه نرسید باز😂

میوه فروشی شغل بدی نیس 

از لحاظ دیگه چجوریه؟قیافه تحصیل اخلاق پول

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
ماشین داره و زمین ک میخا بسازه  سربازی هم نرفته

نميدونم به نظرمن هركسي خودش بهترميدونه چيكاركنه به نظرمن خودت فكراتو بكن اگه ديدي دوستش داري حتما مشاوره بريد

خردادی ها حملههههههههه

🤣🤣

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
یه ذره بیشتر توضیح بده 

خردادیا دمدمی هستن البته بستگی به اینم داره ک اصلا اعتقاد داری یا ن ب اینجور چیزا من با یه پسر خردادی دوس بودم اخلاقاش گند بود

شغلشم خب نمی پسندم 

سلیقه ای  

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
هما نه دوست ! حتمن ریششو هم دراز کرده  عه!

بله؟

خوندم به پا سمیه نرسید باز😂 میوه فروشی شغل بدی نیس  از لحاظ دیگه چجوریه؟قیافه تحصیل اخلاق پو ...

لیسانس معماری 

قیافش اوکیه 

2706