2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از واژینال میترسی؟ از من ترسو تر کسی نیس فک کنم نترس درد نداره

نه نمیترسم من سونو شکمی دادم موندم چرا دکترنگفت واژینال بده 

خدایا به همه کسانی که بچه میخوان بچه سالم بده به من و همسرمم بچه سالم بده  *آمین *
میشه بگی با فولی چندباردارشدی

من هیچ وقت واسه اندازه فولی سونو نرفتم با اینکه یک سال تو اقدام بودم و باردار نمیشدم ولی دکترم معتقد بود سونو نرم چون استرس میگیرم قرص خوردم و روز ۱۵ مریود امپول زدم که خدا رو شکر اون ماه جواب داد

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
من هیچ وقت واسه اندازه فولی سونو نرفتم با اینکه یک سال تو اقدام بودم و باردار نمیشدم ولی دکترم معتقد ...

مبارکت باشه عزیزم قرص چی خوردی و چرا؟؟آمپول چی زدی

خدایا به همه کسانی که بچه میخوان بچه سالم بده به من و همسرمم بچه سالم بده  *آمین *
2738
واژینال بهتره، ولی کلا خیلی سونو نرو، من اون ماهی که سونو ندادم باردار شدم البته نموند   .&nbs ...

امید خدا این ماه نتیجه بگیری 

مبارکت باشه عزیزم قرص چی خوردی و چرا؟؟آمپول چی زدی

قرص لتروزول و امپول اچ سی جی

تنبلی تخمدان داشتم باردار نمیشدم یکسال همه جور قرص خوردم تا اخر این رو بدنم جواب داد

قرص لتروزول و امپول اچ سی جی تنبلی تخمدان داشتم باردار نمیشدم یکسال همه جور قرص خوردم تا اخر این رو ...

پریودات نامنظم بود واینکه چه طور متوجه شدی تنبلی داری

پریودات نامنظم بود واینکه چه طور متوجه شدی تنبلی داری

نه منظم بود ماهی که میخواستم اقدام کنم دیگه پریود نشدم رفتم دکتر فرستاد سونو گفت تخمدانت پلی کیستیکه که همون تنبلی تخمدان میشه از اون به بعد پریودام نامنظم شد

2706