2737
2739

بچتون چند ساعت یبار و چند سی سی شیر میخوره؟

هرچی برای تپل شدن و باهوش شدن نوزاد بلدید بهم بگید خدا خیرتون بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بچم رفلاکسی بود تو ۴ ماهگی هر دو ساعت ۶۰ سیسی میخورد ینی ۱۲ ساعت روز ۳۶۰ سی سی میخورد. شبم از ۱۲ به ...

وزن گیریش خوب بود؟ چند کیلو بود ۴ ماهگیش؟

2738
من بچم با وزن ۲۸۰۰ اومد. کم به دنیا اومد ۴ ماهگیش دقیق ۶ کیلو بود. تازه بهداشت گفت زیاد وزن گرفته نس ...

پسره بچتون؟

من دخترم ۳۵۰۰ دنیا اومد. وزنشو نمیدونم الان آخه سه ماه و ده روزشه فک کنم ۶ و سیصد چهارصد باشه. ولی هر سه ساعت ۹۰ تا میخوره شبم بیدار نمیشه. این ماه وزن گیریش خوب نبود.

پسره بچتون؟ من دخترم ۳۵۰۰ دنیا اومد. وزنشو نمیدونم الان آخه سه ماه و ده روزشه فک کنم ۶ و سیصد چهارص ...

عزیزم خوبه نگران نباش میگن ماهی نیم‌کیلو واسه وزن گیری اوکیه. من بچم دختره.قدش بلنده با اینکه قد بلند هست بازم ظاهرا تپل دیده میشه.تازه دوست ندارم چاق بشه یا معدش بزرگ شه الکی. هر قدر که دوست داشته باشه و بتونه بخوره کافیه. دخترم ۶ ماهشه قدش ۷۸. بهداشت میگه ا د نده. تازه میگه شیر بهش زیاد میدی. میگم نه بابا

پسره بچتون؟ من دخترم ۳۵۰۰ دنیا اومد. وزنشو نمیدونم الان آخه سه ماه و ده روزشه فک کنم ۶ و سیصد چهارص ...

ببخشیدا ۱سوال منم پسرم ۶۰روزشه

مگ نباید طبق دستوری ک پشته قوطی شیر هس بدیم

مثلا نوشته ۴تا ۵ کیلو فلان قدر چندبار در روز

؟؟؟

ببخشیدا ۱سوال منم پسرم ۶۰روزشه مگ نباید طبق دستوری ک پشته قوطی شیر هس بدیم مثلا نوشته ۴تا ۵ کیلو ف ...

عزیزم طبق قوطی که من سکته میکنم. بچم نصف اونم نمیخوره😢😢😢. 

عزیزم خوبه نگران نباش میگن ماهی نیم‌کیلو واسه وزن گیری اوکیه. من بچم دختره.قدش بلنده با اینکه قد بلن ...

😢😢😢والا نگرانم. نمیخوره شیر. الان از صبح تا حالا از ساعت ۸ صبح ۱۸۰ سی سی خورده😭😭😭😭

2706