2737
2739
عنوان

خیلی زشتم واقعا از خودم متنفرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 21065 بازدید | 65 پست

اگه مشكلت چاقيه كه والا من هرچى دوست چاق داشتم از من راحت تر ازدواج كردن و خوشبخت ترن

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ نقطه مثبتی تو زندگیم نیس راجع ب خودم نه پوست مو خوبی نه صدا قشنگی نه هیکل نه قیافه نه پول نه موق ...

اخی عزیزم...ببین نتونی جا باشگااه صبا بری پیاده روی کارتم بگردی انشالله درست میشه ناشکری نکن 

من تیرویید عمل کردم کم کارم واقعا چاق و درست هیکلم و اراده ندارم هزینه باشگاه و مشاوره زیاده خیلی😔

لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا، و بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده تو خواهد شد که بجای پاسخ به لبخندهایت به تمام سازهایت خواهد رقصید😊😊🙈❤
هیچ نقطه مثبتی تو زندگیم نیس راجع ب خودم نه پوست مو خوبی نه صدا قشنگی نه هیکل نه قیافه نه پول نه موق ...

دیوونه ای باور کن خیلی از کسایی که توی سایت میگن‌ما زشتیم عکس که میذارن از خوشگلای سایت خوشگلترن 

2738

اسی عکس میذاری بمونم،،نمیذاری برم به کارام برسم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

هیکلتوکه میتونی درست کنی اراده میخواد.اکثرخوشکلاروکه میبینی بلدن آرایش کنن

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

برو باشگاه.برو ارایشگاه اصلاح کن ابرو بردار.اگ دندونات خوبه ک هیچ اگ نیس کامپویت وقتی میخندی لبختدت خوشکل بشه رژ بزن.موهات مدل بده اعتماد ب نفست رو بالاببر

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2706