2733
2739

خارش هایی که به صورت ناگهانی و شدید ایجاد میشه و ناحیه مشخص نداره ممکن در سر دست پا پهلو و... ایجاد بشه ولی شدید و ناگهانی موقعی که تو نور شدید خورشید برم یا دمای محیط خیلی سریع عوض بشه مثل رفتن از اتاق به بیرون یا برعکس که یهو دما زیاد بشه یا رفتن بغل اجاق گاز بعضی وقتا که اعصابم بهم ریخته یا استرس دارمم رخ میده اگه کسی تجربه داره لطفا بگه ممنون

کاربر مرد هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميشه واسه همه يه نسخه پيچيد من اينجورى ميشدم ولى فرقش اين بود كه عصبى كه ميشدم به قول خودمون خارش خارشك ميگرفتم 😅 رفتم دكتر گفت كهير عصبيه

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2731
نميشه واسه همه يه نسخه پيچيد من اينجورى ميشدم ولى فرقش اين بود كه عصبى كه ميشدم به قول خودمون خارش خ ...

من استرس میگیرم یا عصبی میشم اتفاق میفته درمانش چی بود

کاربر مرد هستم
من استرس میگیرم یا عصبی میشم اتفاق میفته درمانش چی بود

هيدركسى زين

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
چطور باید تشخیص داد من نمیدونم چقدر میگن خشک چقدر میگن نرمال یا چرب؟ 

بعد از حمام معمولا خارش میگیری و گاهی ممکنه پوسته پوسته بشه پوستت مواد شوینده ام ک ب دستات میزنی خیلی خشک میشه اگ چرب باشه ک مشخصه با دست زدن نرمالم باشه هیچ مشکلی با پوستت نداری 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2738
شربت قرض یا پماد؟ اثر داشت؟ 

قرص 

آره

ولى خيلى خواب اوره

بعد از حمام معمولا خارش میگیری و گاهی ممکنه پوسته پوسته بشه پوستت مواد شوینده ام ک ب دستات میزنی خیل ...

نه بعد حموم خارش نمیگیرم اتفاقا وقتی آب نیم گرم میزنم به پوستم خارش کم یا قطع میشه

کاربر مرد هستم
نه

علائم تیرویید تو نت بخون و با خودت تطبیق بده اگ چندتاشو داشتی حتما ازمایش بده من یکی از بستگان نزدیکم مشکل شمارو داره از تیروییدشه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2706