2737
2739
عنوان

میشه بتا رشد کنه بازم بارداری پوچ باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3201 بازدید | 35 پست
دکترا همین جوری ان  منم بار اولم بود هنوز داروی محرک تخمدان استفاده نکرده بودم که ببینم چطوری ...

منم بارداری قبلیم با دارو بود😫اگه مونده بود الان ۵ماهه بودم 😔😔😔

انشالله ک پوچ نیست .. تاپیکت رو خوندم .. به خودم شک کردم .. منم ۱۶ روز تاخیر دارم  .. سیکلم ۴۰ روزه بوده .. شنبه ازمایش‌بارداری دادم ۲ بود  😢😢 ب نظرت امکانش هس منم لقاحم‌دیر باشه. ۴تا پروژسترون‌زدم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بارداری قبلیم با دارو بود😫اگه مونده بود الان ۵ماهه بودم 😔😔😔

خدا این یکیو برات نگه داره 

منظورم اینه که خیلی بی رحمانه نظر میدن یه جوری که به آدم استرس وارد میشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2728
انشالله ک پوچ نیست .. تاپیکت رو خوندم .. به خودم شک کردم .. منم ۱۶ روز تاخیر دارم  .. سیکلم ۴۰ ...

چی بگم والا

من ۱۲روز بعد تاخیرم بی بی چکم منفی شد بیخیال بارداری شدم نشستم گرمیجات خوردن که پریود بشم

اصلا یک درصدم احتمال بارداری نمیدادم

۱۷روز بعدش رفتم ازمایش که برم دکتر دارو بده پریود بشم دیدم باردارم😐درکمال ناباوری

چی بگم والا من ۱۲روز بعد تاخیرم بی بی چکم منفی شد بیخیال بارداری شدم نشستم گرمیجات خوردن که پریود ب ...

من شنبه حتی رفتم برای پاپ اسمیر .. ک ازمایشگاه گفت باید ازمایش بارداری بدی 😐 دادم‌ ۲ بود ... حالا نه پریود میشم ..‌مدام هم رازیانه و اویشن و دارچین میخورم .. ۴تا پروژسترون زدم ۹ روز پیش .. ولی انگار ن انگار😢 امیدی هم ندرم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
خدا این یکیو برات نگه داره  منظورم اینه که خیلی بی رحمانه نظر میدن یه جوری که به آدم استرس وار ...

وای یعنی میشه یه روزی بشینم به این روزام بخندم بگم الکی استرس کشیدم😭😫

لامصب روزاهم سخت میگذرن😭

2740
من شنبه حتی رفتم برای پاپ اسمیر .. ک ازمایشگاه گفت باید ازمایش بارداری بدی 😐 دادم‌ ۲ بود ... حالا ن ...

منم گرمیجات خوردم علائم پریودی گرفته بودم

ولی خبری نبود از پری

دل درد و کمر دردشو داشتم با ترشح زیاد

ولی پری خبری نبود

منم گرمیجات خوردم علائم پریودی گرفته بودم ولی خبری نبود از پری دل درد و کمر دردشو داشتم با ترشح زی ...

سونوگرافی کرد فهمید بارداری؟؟؟

نه دیگه بعد۱۷روز تاخیر کلی عصابم خورد بود تنبلیم شدید شده رفتم ازمایش دادم که امپول بزنم پریود بشم ...

ولی من واقعافک کنم باردار نیستم ..😭😭 امپول هم زدم اونم ن یکی ۴تا😔عزیزدلم انشالله بچه ت سالم میمونه واست از ته دل برات دعا میکنم 

ولی من واقعافک کنم باردار نیستم ..😭😭 امپول هم زدم اونم ن یکی ۴تا😔عزیزدلم انشالله بچه ت سالم میمون ...

مرسی عزیزم انشاءالله شما هم به زودی مادربشی

لحظه های پر استرس و سخت رو بگذرونی

دکترا پوستتو بکنن😂

برات صلوات میفرستم

رشد دوبرابری داشت؟ یعنی دوبرابر میشد بتات؟

بله من ۴روز تاخیر بتام ۴۰۰ بود که دوبرابر میشد

نگران نباش ب چیزای بد فکر نکن ک جذبشون کنی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا