2733
2739

من بتام به فاصله یک هفته۱۴۱ شد ۲۸۹۳

تا ۱۲ روز بعد موعدمم بی بی چکم منفی بود

بعد ۱۷ روز تاخیر بتام ۱۴۱بود

به حساب پریودی۸هفته بودم سونو دادم به حساب سونو۴هفته وسه روزش بود فقط ساک خالی بود دکترسونو گفت خیلی کوچولوعه احتمالا لقاحت دیربوده دوهفته دیگه تکرار کن

پیش ماما بهداشت رفتم گفت هیچ مشکلی نداره بتات هم خوب بوده فقط لقاحت اخرسیکل ماهانت بوده ولی یه سونودیگه باید بدی ببینیم قلبش تشکیل شده یا ن!

رفتم متخصص سونومو نگاه کردگفت اینم پوچه اینم سقط میشه باید بعدسقط برید ازمایش ژنتیک بدید مشکل دارید

این موندنی نیست😔😫😭

الان شنبه دوباره میرم سونو توروخدا دعا کنید مشکلی نداشته باشه من دیگه تحمل سقط رو ندارم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه با این رشد بتا بازم پوچ باشه؟؟😭

بعید میدونم عزیزم پوچ باشه بتا انقدر بالا نمیره 

توکلتب خدا باشه گلم ایشالله که چیزی نیست و صدای قلب نازشو میشنوی 🥰

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 🥰🥰
2728

با توجه ب سن بارداریت طبیعیه الان دیده نشه بزار هفته ۸ برو سونو

بارداری پوچم متاسفانه علایم همیشگی نداره

نگران نباش 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
بعید میدونم عزیزم پوچ باشه بتا انقدر بالا نمیره  توکلتب خدا باشه گلم ایشالله که چیزی نیست و صد ...

اخه من بارداری پوچ داشتم 

اولش ۸۶/۱۱بود بعد ۴ روزشد ۱۳۲/۵ بعد یکهفته شد ۴۴۶

سونو دادم تو ۶هفته تازه تصویر مشکوک به ساک بارداری بود😕

ولی اون متخصص لعنتی استرس وارد کرده بهم😭😭😭

2740
اخه پوچ که بتا رشد نمیکنه😭

چرا عزیزم من بارداریم پوچ بود کلا یه بارداریه طبیعیه با رشد بتا تهوع های گاه و بی گاه کلا عادیه شما هم سن بارداریت پایینه باید صبوری کنی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ان شاءالله که پوچ نیست  کمتر استرس به خودت بده  به حرف اون دکترتم توجه نکن که گفته موندن ...

بنظرم تا سونو دوم روندیده نباید جواب قطعی میداد

خیلی قطعی و جدی حرفشو زد!!!!

اخه من بارداری پوچ داشتم  اولش ۸۶/۱۱بود بعد ۴ روزشد ۱۳۲/۵ بعد یکهفته شد ۴۴۶ سونو دادم تو ۶هفت ...

اصلا استرس نداشته باش عزیزم سعی کن آروم باشی خود استرس الان سمه برات ، بذار روال عادی پیش بره و ایشااله ک پوچ نیست عزیزم و همه چیز عالی پیش میره 🥰

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 🥰🥰
بنظرم تا سونو دوم روندیده نباید جواب قطعی میداد خیلی قطعی و جدی حرفشو زد!!!!

دکترا همین جوری ان 

منم بار اولم بود هنوز داروی محرک تخمدان استفاده نکرده بودم که ببینم چطوری اصن جواب میده یا نه(من پلی کیستیک هستم) بهم گفت حتما باید عمل شی همون بار اولی که منو دید

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین