2737
2739
عنوان

امروز خیلی خجالت کشیدم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازیه خانم تحصیلکرده همچین طرزتفکری بعیده.خجالت دیگه چیه.هرکی تویه شرایطی دوست داره بچه داربشه.دوروزد ...

میدونی از بس تو نی نی سایت واکنش بد نشون میدن من واقعا حساس شدم خیلی اینجا این جمله هارو خوندم که طرف هول بود فلان بود

دلم نمیخواد از این جور فکرها درموردم بکنن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
این استاد منم فکر میکرد من تازه عقد کردم😁

اووونقده خوووبه اونقد همه هواتو دارررن من سر کلاسام یکسره چیزی میخوردم ضعف میکردم یهو سرمو میاوردم بالا میدیدم استادا اینجوری😁بهم نگا میکنن یکیشون یبار گف بگم چاییم برات بیارن😂😂😂یا امتحان پایان ترم اومده بالا سرم میگه میخوای بری تو نمازخونه دراز بکشی امتحان بدی ؟؟؟☺️☺️😅😅😅تا دستمم سر کلاسا به کمرم‌میگرفتم استادم میگف سه دقه استراحت😂😂😂بچه ها همش میگفتن یه دست به کمر ببر😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بله منم ترم ۶...اوایل دوماهمه

باز شما ترم بالاتری شرایطت بهتره😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

تازه بچمم با بچه دوتاشون همسنه😂😂😂یکسره تبادل اطلاعات تربیت کودک داریم😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اووونقده خوووبه اونقد همه هواتو دارررن من سر کلاسام یکسره چیزی میخوردم ضعف میکردم یهو سرمو میاوردم ب ...

اخی استادا واقعا مهربونن😍این استاد من برام مثل پدر میمونه خیلی مرد خوبیه

2740
باز شما ترم بالاتری شرایطت بهتره😘

من اصلا دوست ندارم مرخصی بگیرم که یک ترم دیگه بردارم...اگه این ترم همه رو قبول شم ۲۵ واحد میمونه که مجبورم ترم ۷و ۸ برم

👪💕💕اومدی تا بره فصل دیوونگی❤❤شدی آرامش کل این زندگی💕💕👪❣ خوشبختی یعنی یه دخترنازدار توراهه❣
من اصلا دوست ندارم مرخصی بگیرم که یک ترم دیگه بردارم...اگه این ترم همه رو قبول شم ۲۵ واحد میمونه که ...

دقیقا منم دوس ندارم مرخصی بگیرم تابستون زایمان میکنم انشالا بتونم ترم بعدی برم

من اصلا دوست ندارم مرخصی بگیرم که یک ترم دیگه بردارم...اگه این ترم همه رو قبول شم ۲۵ واحد میمونه که ...

نمیتونی ترم تابستونی برداری؟

دقیقا منم دوس ندارم مرخصی بگیرم تابستون زایمان میکنم انشالا بتونم ترم بعدی برم

انشالله عزیزم😍😍به سلامتی بیاد بغلت

👪💕💕اومدی تا بره فصل دیوونگی❤❤شدی آرامش کل این زندگی💕💕👪❣ خوشبختی یعنی یه دخترنازدار توراهه❣
انشالله عزیزم😍😍به سلامتی بیاد بغلت

مرسی😘

نمیتونی ترم تابستونی برداری؟

ترم تابستون فقط ۶واحد عمومی میدن که من فقط ۴واحد عمومی مونده برام...بعدش درس های تخصصی یه سری ترم فرد ارائه میشه یه سری ترم زوج...اگه از ترم یک واحد زیاد میگرفتم ۷ترمه تموم میکردم الان باید واسه ۲۵واحد دوترم برم