2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آقا گاوه رو خوب اومدی خخخخخخ.  چون خودشون طلاق میخواستن دادن البته فک نمیکردن کار ب اینجا بکشه. ...

خوب شد برنگشتی...میدونی چقدر ذلیل میشدی با برگشتنت؟دیگه روی سرت مینشستند..زندگی که بچه بازی نیس اینجوری بکنه باهات..یعنی چی اذیت کنم دختر مردمو که التماسمو کنه و جوری که من میخام تربیت بشه..

بابا  هنوز همسنای تو مجردن چی فکر کردی..کلا سن ازدواج رفته بالا...خداروشکر کن که کارمندی عزیزم..طلاق برا کسی سخته که شغلی نداره ...برو حالتو بکن..به خودت برس..ورزش کن..باشگاه برو..اداره برو..شاد زندگیتو کن...

2740
ولش کردم عزیزم. خیلی وقته.

خیلی خوشحال باش

لااقل مهریه گرفتی

منو بگو که فهمیدم از دوره خاستگاری داشته گولم میزده و بعد از عقد هم خیانت دیدم

واقعا روحیه ام آسیب دید

تازه بدون مهریه دارم التماسشون میکنم طلاقم بدن

خوب شد برنگشتی...میدونی چقدر ذلیل میشدی با برگشتنت؟دیگه روی سرت مینشستند..زندگی که بچه بازی نیس اینج ...

تنها چیزی ک باعث میشه حالم خوب شه اینه ک منم بیخیالش شدم هرچند در ظاهر.  ولی در باطن خ طول کشید ک با این قضیه کنار بیام ولی خب اون هیچوقت نفهمید ک برام سخت بوده.  

تنها چیزی ک باعث میشه حالم خوب شه اینه ک منم بیخیالش شدم هرچند در ظاهر.  ولی در باطن خ طول کشید ...

اون اگر فهم داشت که قبل از عقد چشمشو باز میکرد که با زندگی تو اینطور نکنه

اصلا بهتر که نفهمه  این مردا هیچ وقت نمی تونن درست زندگی کنن

خیلی خوشحال باش لااقل مهریه گرفتی منو بگو که فهمیدم از دوره خاستگاری داشته گولم میزده و بعد از ...

برا منم بعد عقد خیانت کرده بود و انقد از خودشون مطمئن بودن ک ببخشید رو سر این دختره برینیمم برمیگرده! انقد خودشون رو دست بالا و منو دست پایین گرفته بودن برا همین پیشنهاد طلاق و مهریه رو جلوی وکیلی دادن ک چوب تو آستینشون میکرد! آخرش هم با گریه چک رو دادن

2706