2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره هست

خونه رو ملت مجبورن بخرن

منكه هر جا ميرم خونه رو كوبيدن دارن ي برج ميسازن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2728
مردم پولشون کجا بود اخه الان یه ۷۰ متری بخوای بخری باید ۱ میلیارد هزینه کنی  کی داره

مطمين باش هست كه اين همه ساخته ميشه

ي عده ندارن 

ي عده هم پنج شش تا خونه دارن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

😂😂😂بزم نيس بچرونن مسئله اينجاس شوهره من ميگه بازار هست اما قيمتا رفته بالا وسع مالي مردم نميرسه بخرن 

شوهرم املاكيه😂😂

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
😂😂😂بزم نيس بچرونن مسئله اينجاس شوهره من ميگه بازار هست اما قيمتا رفته بالا وسع مالي مردم نميرسه ب ...

اصن خونه اجاره ای ورهنم پیدانمیشه قیمتا سرسام اوربالارفته،۳۱م بایدتخلیه کنیم هنوزم خونه نگرفتیم😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
😂😂😂بزم نيس بچرونن مسئله اينجاس شوهره من ميگه بازار هست اما قيمتا رفته بالا وسع مالي مردم نميرسه ب ...

کدوم منطقه کار میکنه؟

من شنیدم اصلا خرید و فروش نیس

ولی نمیدونم چجوری هیچکس قیمت رو پایین نمیاره

2738
اصن خونه اجاره ای ورهنم پیدانمیشه قیمتا سرسام اوربالارفته،۳۱م بایدتخلیه کنیم هنوزم خونه نگرفتیم😊

اي جانم انشالله به زودي يه جاي خوب رو پيدا ميكنيد 

مصالح و اهن و شيرالات و اسانسور و اينا هم دوبرابر بعضيش ٣برابر شده واسه همه خونه ها قيمتاش رفته بالا شوهرم ميگه موتو اسانسوري كه بوده ٢٠ميليون الان شده ١٠٠ميليون تازه اگه پيدا بشه در اين حد ديگه 

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
اخی عزیزم  انشا الله خونه بخری

فدات عزیزم،بااین وضع فعلا قیدشوزدیم😢😢پارسال میشدبخریم که پدرشوهرم گفت نخریدارزون میشه شوهرمم به حرفش گوش داد امسال سخت پیدامیشه بامبلغی که گزاشتیم واسه خونه😔

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
فدات عزیزم،بااین وضع فعلا قیدشوزدیم😢😢پارسال میشدبخریم که پدرشوهرم گفت نخریدارزون میشه شوهرمم به حر ...

وای دقیقا عین نامزده من 😒😒😒😒😒

پارسال راحت میشد پیدا کرد نخرید الان منو سرگردان کرده

اصلا اتفاقا خرید و فروش نیس منکه هر املاکی میرم فک میکنم فقط خودم مشتری ام!!!!!!

والا ی زمین چندساله ماداشتیم تازه اطراف تهران یساله فروش نرفته این مدت صدتا مشتری داشت ..رو هوا بردنش از این نطر میگم شک نکن خرید فروش هست

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
2706