2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برگردم عقب نمیگیرم .‌. با اون خساست های پدر شوهرم همه چی نصفه نیمه بود هیچیشو دوس نداشتم ...

منم خانواده شوهرم كلا چه تو اين ٣ سال ١٠٠٠ تومان هزينه نكردند و اينكه براي عروسي هيچي نميدند

هميشه ميگن نداريم

من ميگم فرقه بين نخواستن و نداريم

2731
منم خانواده شوهرم كلا چه تو اين ٣ سال ١٠٠٠ تومان هزينه نكردند و اينكه براي عروسي هيچي نميدند هميشه ...

دقیقا مثل ماله من،اتفاقا چون میگفتن نمیکنیم منم گفتم باید بگیرید که شوهرم گرفت واوناهم داشتن میترکیدن چون نمیخواستن.

2738
دقیقا مثل ماله من،اتفاقا چون میگفتن نمیکنیم منم گفتم باید بگیرید که شوهرم گرفت واوناهم داشتن میترکید ...

😆😆😆😆

اره توقع دارند چون خودشون كاري نميكنه پسرشون همين جوري بشينه... 

واي يعني ميشه ماهم يه جوري بشه يه جشن مختصر و مفيد بگيريم

وقتی عقدت توی محضر بود بهتره بگیری،حالا مفصلم نبود نبود،یه لباس عروس معمولی کرایه کن برو آتلیه عکس بگیر یه مهمونی ساده بگیرین فقط فامیلای نزدیک دعوت کنین،اگه نگیری بعدها همیشه حسرتش و می کشی که چرا نگرفتم،دختر خاله من عروسی نگرفت الان بچش هر موقع میرن عروسی میگه چرا تو با لباس عروس عکس نداری ،خودشم که میگه حسرت یه عروسی به دلم مونده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤