2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقن؟  اینجا نگام نکن من همش خوااابم  خوش بحالت😕

من الان از خونه میرم تا ۱۲شب ، ۱۲شب میام خونه تا شام بخورم تا چایی بدم شوهرم میشه ۱، ۲، میخوابم ۴بیدار میشم . ظهرم بتونم ۱یا ۲ساعت میخوابم تو محل کارم 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2731
یکی ب دادم برسه    

چیشدی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2738
بیخیال بابا منم تو تاپیک بغلی ب استارترک خودش پرسیده بود گفتم اگ مشکل مالی نداری بچه بیار یه کاربرگف ...

اخ چ ادم حرصش ميگيره نوبت هودشون كه بودن بچه اوردن و كيف و حالاشون رو كردن حالا به ديگران ميگن تو اين شرايط😒خيلي هم احساسه روشنفكري ميكنن

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
خوش بحالتون من حسرت چهار دقیقشو میخورم😫

من اصلا نسبت ب خواب حسرت ندارم. اگه میشد کلا نمیخوابیدم

2706