2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=87904809]شنیدم بدرد نمیخوره من این مشکل داشتم انار پرژک زدم از این رو به اون رو شد موهام الان ...

اخه ساعت 4 صبح برای چی تبلیغ کنم خودم دنبال راهکار بودم به این نتیجه رسیدم گفتم به بقیه هم بگم.... واقعا که تاپیک خاطره زایمانمم چون وی بگ بود همه بیمارستان و دکترم و پرسیدم یکی عین شما اومد گفت تبلیغ بیمارستان دکتر میکنی

خانوم محترم قبل این کلیرمردونه میزدم اونم خوب بود اما گوست سرم یه حالتی میشد و موخوره های پایین موهامم نرفت واسه همین رفتم سراغ این اگه الان چندماه پیش بود کلیر اومم مردونش رو پیشنهاد میدادم روغن املا هم بهم معرفی کردن اونم رفتم از جنوب گیر اوردم اما فایده نداشت موخوره گیری هم همینجا گفتن خوب نیس نرفتم

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2731
عاطی چراتیکرلنتی من نمیاد هرکارمیکنم نمیشه تیکربزارم😢😢😢هی میگن برم اطلاعات کاربری همه چی هست فقط ...

هس عزیزم برو اونجا اطلاعات کاربری پایین تنظیمات پروفایل شات بده اصلا کلا از اون صفحه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

چه کاریه ۱۵۰ بدی؟به جاش برو پاکسازی صورت،هر سه ماه نوک موهاتو یکی دو سانت با قیچی کوتاه کن ،من همیشه همین کارو میکنم خودم تو خونه،آب زیاد بخور قبل حموم به موهات روغن گیاهی بزن نارگیل زیتون رزماری بادوم ،بعد حمومم میتونی چن قطره روغن گیاهی مثل آرگان بزنی به موهات،سشوآر نکش اتو نکش

2740
میره ولی تارهای مو رو بشدت نازک و شکننده میکنه

بعد موخوره گیری موهاتون چه اتفاقی براش افتاد؟ 

مثلا چجوری فهمیدید نازک و شکننده شده؟

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  
چه کاریه ۱۵۰ بدی؟به جاش برو پاکسازی صورت،هر سه ماه نوک موهاتو یکی دو سانت با قیچی کوتاه کن ،من همیشه ...

پاکسازی صورت دیگه چیه؟؟

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم