2737
2734
ایمیل بزنم ینی چی؟

برو تو گوگل ساخت ایمیل بزن اونجا مراحل ثبت نام رد کن 

بعد تائید .یه کاربری با یه رمز ورود بهت میده 

با اون میتونی وارد بشی ..

مثلن Narges.mohamady24@gamil.com

رمز ورود هم ۸ رقمه .از حروف لاتین و شماره میتونی استفاده کنی .

مثالش ab12adi3

هواست باشه .هر بار ممکنه بگه ازین کار بری کسی استفاده میکنه .شما باید اسم خودتو یا فامیل یا اسم مستعار تغیر بدی تا اوکی ش😊😊

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید اسی جون اگه منظورت تاپیکه جداگونس اخه دوستام نام کاربریمو میدونن نمیخوام بفهمن 

😒😒 الان اینستا چ ربطی ب تاپیک داشت 🙁🙁 

اسم کاربری با اسم مستعار هم میتونی بسازی ..من الان تو پیج دارم که برل فضولا و افراد آشنا و فامیل گذاشتم یکی هم خصوصیه 🤣🤣

2738
برو تو گوگل ساخت ایمیل بزن اونجا مراحل ثبت نام رد کن  بعد تائید .یه کاربری با یه رمز ورود بهت ...

ببین الان میخوام سیمکارت شوهرمو بندازم رو گوشی خودم بعد بااون سیمکارتی که اینستا داره اینستاشو رو گوشی خودم نصب کنم میشه پستاشو همه چیشو ببینم دیگه؟

ببین الان میخوام سیمکارت شوهرمو بندازم رو گوشی خودم بعد بااون سیمکارتی که اینستا داره اینستاشو رو گو ...

آخه ممکنه شماره شوهرت بزنی دوباره رمز بخاد و دوباره 

اسم کاربری جدید ..البته فک میکنم اینجور باشه ..درضم تو بخای میتونی با یه پیچ دیگه پستاشم ببینی فقط 

دایرکت مگه اینکه رمز ورود اصلی رو بلد باشی تا بتونی ب چتاشم دست پیدا کنی ..دوباره از کسی دیگه ک وارد تره بپرس 

2706