2737
2739
عنوان

فانتزی های کودکی

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 100 پست
اول مژه و خط لب وگوشواره میکشیدم بعد خال بعد ریش وسیبیل 😂😂😂😂چه کیفی داشت بچها الان مثل ما نیستن& ...

اه همه ش دنبال گوشی و پی اس ۴ و ...

همه ش میگم اینا چیزی هم میفهمن از بچگی

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

یه چیزی الان یادم افتاد یه مدت بالش می بستم کمرم ادا اوشین و درمیاوردم😂😂😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😁 من به حدی از این دست خونی میترسیدم که مامانم رو مجبور میکردم وایسه پشت در دستشویی که دست خونی اگه ...

چقدر ساده دل بودیم خدایی

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
وای این خیلی خوب بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایی نمیدونم فازم چی بود اون موقع ها😅😅😅

تازه وقتی شوهرم آهنگ ماشینو زیاد میکنه میرم تو اون حال و هوا بعد چند لحظه خودمو سرزنش میکنم شوهر مم ...

وای وای یادمه یبار رفتم عروسی بعد خواننده داشت میخوند عروسی تو باغ بود یهو همچین با ناز و عشوه بین درختا راه میرفتم احساس میکردم ملکه اون شب منم و همه دارن نگاهم میکنن و خوانندهه برا من میخونه

اخه بگو جزغل بچه تو رو چه به این ...

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2740

من و خواهرم دوستهای خیالی زیادی داشتیم یه چیزی حدود ده نفر یه خانواده پر جمعیت که همشون تو ب خونه بودن هر کدوم یه شهصیت و یه اسم داشتن هرکدومشون بالهجه خاصی حرف میزدیم ...وای همش در نقش اونا بودیم تا من ازدواج کردم دیگه تموم شدن

بعد با دخترم شروع کردم هههه اونم خوشش میومد الان برای پسرم میکنم غش میکنه از خنده اونم یه دوست خیالی داره اسمش کیومرث هست هههه

من تا 5-6 سالگی فکر میکردم قراره پیامبر بشم بعد یادمه وقتی برای اولین بار گفتم اینو خواهر بزرگترم گفت خنگ اول اینکه آخرین پیامبر  هم اومده دوما هیچ دختری تا حالا پیامبر نشده :(((

کمرم شکست😆😆

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706