2752
2734
عنوان

به نظرتون مامانم راست گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38063 بازدید | 1067 پست
ااااا عین این فیلمه دختره حامله بود مامانشم همزمان حامله شد 😍 خیلی باحال و هیجان انگیزه مامانتم خیل ...

نه تروخداااااا

خیلی ضایسسس

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم ریسک حاملگی تو یایندسن بالاست اما حداقل مدام بهش سر بزن، باهم برین کلاسای مختلف پیشش باش ...

وایییییی نه ترو خدا من اصلااااااا دوست ندارم بیاره

من خودم باردارم بعد مامانم بعد من بیاره؟

2731

وا مگه چیه شاید واقعا بارداره بوده خواسته ببینه عکس العملت چیه مامانت تنهاس خب مردم نهایت یه سال بخوان حرف بزنن پشتت بعدش یادشون میره عصن من از خدامه الان مامانم بچه دار شه والا

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

خخخخ

شاید اصلا بارداره میخواسته ببینه تو چی میگی و عکس العملت چیه خب

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
[QUOTE=87901840]من همیشهههههههه ارزوی داشتن خواهر یا برادر داشتم ولی الان نه دیگه[/QUOTEالان فکرمیکن ...

نمیشه بابا

من خودم الان باردارم خیلی ضایسسسسس

فاز اونایی که میگن چه اشکالی داره چیه . مادرش 22 سال وقت داشته واسه بچه دوم آوردن حالا میخواد بجای وقت گذروندن با نوه بچه دوم بیاره !!! هر چقدرم بگید اشکال نداره فرهنگ و عرف جامعه رو نمیتونید عوض کنید

و خدایی که به شدت کافیست ... 
خب بیاره جوونه مامانت تو حق نداری دراین باره نظر بدی به خودشو پدرت مربوطه توام زندگی خودتو داری دیگه

فامیل ما یکی از دختراش ازدواج ویکی دیگه عقد کرده بودن ومادرشون حامله شد وختراش خیلی ناراحت بودن یکی از دخترها تا 5 ماهگی هم میگفت برو بنداز ولی الان که بچه بدنیا اومده چقدر دوسش دارن همش عکس بچه تو اینستا وتلگرامشونه 

2706