2733
2734

من خواهرم ۱۴ سالشه فوق العاده با من راحته عین دوتا دوستیم با اینکه تفاوت سنیمون حدود ۱۰ ساله،همه چیزو برام تعریف میکنه چیزیو هرگز ازم مخفی نمیکنه،ولی چن مدته در مورد دوست پسر کنجکاو شده اونم به خاطر دوستا و هم کلاسیاشه، کاملا سر در گمم هرگز باهاش برخورد تند ندارم دعواش نمیکنم سعی میکنم دوستانه بهش توضیح بدم که این چیزا تو سنش اتلاف وقته از درس عقب میوفته، فوق العاده باهوشه همیشه ام شاگرد اوله،البته بعدشم تهدیدش کردم بهش گفتم اگه خطائی ازش سر بزنه خودم حسابشو میرسم کل آزادیشم ازش سلب میکنم نباید از اعتمادم سوءاستفاده کنه البته اینارو با لبخند بهش گفتم،به نظرتون رفتارم درست بوده؟بچه ها تو این سن حساسن هر چیزی که ممنوعه اس براشون جذابه

من خودک خواهر کوچیکم و بچه ک‌بودم با خواهرم خیلی صمیمی‌بودیم

بجای تهدید باهم منطق حرف میزد ک‌ب‌فلان دلیل ها این رابطه ها خوب‌نیست و درمورد تخر این رابطه ها تو اون سنا برام توضیح میداد

منم منطقی خودم انتخاب کردم دنبال این چیزا نباشم

نکه مجبور باشم

چون اینجوری هرچیزی ک‌ممنوع شه جالب و وسوسه انگیز میشه

یادم تورو فراموش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودک خواهر کوچیکم و بچه ک‌بودم با خواهرم خیلی صمیمی‌بودیم بجای تهدید باهم منطق حرف میزد ک‌ب‌ف ...

من تهدیدی که میگم همه اش با خنده و شوخیه جوری نمیگم که فکر کنه دارم بهش دستور میدم

فعلا که خودش دوست پسر نداره مگه خازن جهنمی که الکی تهدید کنی؟ بذار راحت باشه حالا اگرم دوست شد بهش ...

خازن جهنم😂😂😂😂😂😂

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2738
فعلا که خودش دوست پسر نداره مگه خازن جهنمی که الکی تهدید کنی؟ بذار راحت باشه حالا اگرم دوست شد بهش ...

عزیزم گفتم که تهدیدم کاملا با شوخیو لبخند بود لحنم اصلا دستوری نبود 

منم خواهر ۱۳ سالشه مثل شما ...ماهم تفاوت سنی مون ۹ساله .واونم بامن راحته ..اون در مورد دوست پسر کنجکاو نیس ولی کلا با گوشی با دوستاش زیاد چت میکنه ..من رو این موضوع حساسم نمیدونم چی میگن دقیقا 

همشه اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه

تازه دوس پسر عادی فرقی با دوس پسر خاص نداره فقط عادیا ذخیره ان

منم خواهر ۱۳ سالشه مثل شما ...ماهم تفاوت سنی مون ۹ساله .واونم بامن راحته ..اون در مورد دوست پسر کنجک ...

من تلگرامو اینستاگرامشو نصب کردم رو گوشیه خودم، البته برایه اینکه فک نکنه تحت نظر دارمش برایه منم نصب رو گوشیه اون

۸۳

دخترمن ٨٥ هست امسال دوستاش ازبس اسم دوست پسراوردن خيلى براش جذاب شده وهمش به من مى گه منم مى تونم داشته باشم  كلا بامن راحته منم زياد سعى مىكنم سخت نگيرم چون حس مىكنم اگه خيلى بهش نهى كنم ديگه ازم چيزاشو قايم مىكنه درحد چت كردن مياد بهم نشون مىده نمى دونم حالا كارم درسته يانه

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
2706