2737
2734
عنوان

کاش دوران عقد نبود...

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم میرسم به بی تفاوتی  دیگه هیچی دوست ندارم هیچی

دز اون حد افسرده نباش برو با دوستات بیرون کلاس برو سرتو گرم کن اصلا به عروسی فکر نکن

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2731

واقعا نمیشه گفت دوران عقد خوبه یا بد

خوبیش به اینه که خیلی چیزا و احساساتت رو واسه اولین بار با هم تجربه میکنین و...

و بدیش هم اینکه بین زمین و آسمونی. و چون هنوز زیر یه سقف نرفتین اخلاااااقای بددددد همدیگه رو نمیدونین

واسه من که اینطوری بود.

مقطعی با هم قرار میذاشتیم. زیر یه سقف همه چی فرق داره

سعی کن زودتر بری سر خونه زندگیت خیلی طولانیش کردی دختر

من تازه عقد کردم بخاطر هرینه های بالای عروسی قرار شده فقط خواهر برادرای خودمون رو دعوت کنیم. کار در ...

بنظرم بهترین کار همینه

من هم اگر روزی ازدواج کردم بهترین مراسم رو میگیرم و  شرط میگذارم  فقط خانواده خودم و خودش باشن

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2740
میگه  مشکل مالی  میگه توقع زیاد من  ولی به خدا توقعم زیاد نیست اگرم باشه جلوی خودم ...

اح لعنت به این وضعیت بده اقتصادی که همه رو داغون کرده.ایشالا به زودی حل بشه و برین سره خونه زندگیتون.بنظرم حق با هر دوی شماست،ولی کاری از دست آدم برنمیاد.برو آرایشگاه و لباس عروس بپوش و برو آتلیه عکس بگیر بعدش بلندشین برین سفر و برگردین با یه مهمونی خودمونی برین خونتون.کم و کسری هارو هم یواش یواش با کمک همدیگه جور میکنین.حرف مردم رو هم بزار زیره پات.

چرا یک سال بود ولی  شد دو سال   دوسال میخواد بشه سه سال

شما خودت رو بکش کنار و از پدر و مادرت بخواه  با خانواده همسرت صحبت کنن

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
وای نه خیلی بده . منم مجرد ک بودم میگفنم میخوام عقدم طولانی باشه ولی الان برعکسه . هر یک روزش ب اندا ...

میشه مثال بزنی

چه مشکلاتی ؟

اخه من شرایطم جوریه که یا باید وایسم درسم تموم شه که حالا حالا ها نمیشه یا باید عقدم طولانی باشه 

Peace ✌🏻 
اح لعنت به این وضعیت بده اقتصادی که همه رو داغون کرده.ایشالا به زودی حل بشه و برین سره خونه زندگیتون ...

همینو میخواد حتی ساده تر ولی کاش با زبون با ناز کشیدن بگه ولی فقط بحث میکنیم دعوا میکنیم 

2706