2733
2739

به خدا دیکه کشش ندارم واسه همه چی حرف در میاره هی میگه مادرت اینو گفت خواهرت اون کارو کرد خانوادت فلانن به خدا اعصابمو ریخته به هم تمام دلیل من واسه موندن تو این زندگی فقط بچمه افسردگی گرفتم ازش سرد شدم همش توهین میکنه بی احترامی میکنه خیلی نمک نشناس و عوضیه. اوایل طرفداری میکردم و جواب میدادم بعد دعوا میشد الان هیچی نمیگم ولی ول کن نیست هی هروز عین مته میره رو مخم دیگه صبرم تموم شده. حالا خیییلی اخلاقای بد زیاد داره این یکیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

واسه من حتی بابام باهاش کلی گپ هم بزنه میگه بابات محل نمیده اوایل دقت نمی کردم فکر میکردم بابام مقصره اما دقت کردم دیدم دروغ گوشت بابام بیچاره کلی محل می زاره بهش حالا تک دخترم و باجناق نداره 

چیه

دیگه الان هیچ وقت خونه خانوادم با اون نموندم به خانوادمم گفتم دعوت نکنن خودم تونستم با بچم میرم نه من میگم بریم خونه مادرم نه مادرم صدا میکنش خودم ناهارا که سر کاره میرم واقعا راحت میشی 

واسه من حتی بابام باهاش کلی گپ هم بزنه میگه بابات محل نمیده اوایل دقت نمی کردم فکر میکردم بابام مقصر ...

خب اینم خیلی چیزارو دروغ میگه میخواد منو اذیت کنه بگه خانوادت بدن که منو ازشون سرد کنه چون ما خیلی گرمیم و رفت و آمد داریم ولی خانواده شوهرم اصلا رفت و آمدی نیستن بعد اگه من بگم نه اینطور نیست میگه طرفداری اونارو میکنی 

چقدر بعضی ها از نظر شعوری پایینن خانمها چه مشکلاتی دارن اینجا با شوهرهاشون خودمو میزارم جای بعضی ها ...

اره واقعا یه انتخاب اشتباه مرگ زود رسه مثل مرده متحرک میشی تک دختر باشی ولی خانوادت از شوهرت آسی باشن 

2706