2737
2734
عنوان

همسر زورگوی من

268 بازدید | 30 پست

سلام 

نمیدونم باید از کجا شروع کنم خیلی افسرده شدم 

انگار دیگه هیچ امیدی تو زندگیم ندارم 

زندگیم شده همش باب دل شوهرم 

هرطوری ک اون دوست داره باید بشه 

کادو بردن واس بقیه مخصوصا خواهربرادرش 

طرز مهمونی دادنمون 

رفت و آمدمون 

حتی ی بارم نمیتونم کارایی ک خواهربرادرش باهام میکنن جبران کنم 

میگه من برادر بزرگترشونم 

از من انتظار دارن بیشتر واسشون خرج کنم 

اصلا ب نظر و ناراحتی من اهمیت نمیده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم خودخواهی بدترین صقته چون هیچ وقت حاضر به تغییر هم نیستن

مثلا اونا هرکاری واس ما میکنن و کمه منم دلم میخواد همون کارو باهاشون کنم اما نمیذاره میگه من بزرگترم😔

2728

از اول همین کارو کروی؟؟؟چون شوهرمنم اینجوری بود یروز قاط زدم جلوش موندم خیلی دعوا ودلخوری شد الان دیگه یچیز من نخوام اونم نخواد یا نمیگیریم یا راضی میشه بگیره ...دیگه مرد روزهایی که از چیزی یا کاری بدم میومدم باید انجام میدادم...شغلشون چیه؟

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون

منم براد شوهرام که هر دوشون از شوهرم بزرگترن مثل یه پدر پشتشن خیلی کمکش میکنن منم همیشه دعاشون میکنم چه اشکالی داره اگه شوهرت میتونه بزار زیادشون بزاره اینجوری زندگیتونم پر برکته

2738
مثلا اونا هرکاری واس ما میکنن و کمه منم دلم میخواد همون کارو باهاشون کنم اما نمیذاره میگه من بزرگترم ...

منم بودم افسرده میشدم عزیزم‌حق داری

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2706