2737
2739
عنوان

ط لگرامم دیگه نیس😱😱😱

345 بازدید | 39 پست

مال شمام نیس؟!اومدم نی نی سایت برگشتم دیدم نیس

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

طلایی بود؟

مال منم نصب نمیشه

بهتر البته

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن هست هاتگرام و طلایی دارم

طلایی بوده،از صب گوشیم میزد این ترم افزار به دستگاه شما آسیب میزنه،پیغام و رد کردم.الان خود به خود حذف شده😐

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738
گوشيت چيه؟؟

سامسونگ

حالا من اون دوستامو کجا پیدا کنم😐😐

مال منم دیگه نصب نشد امروز اینطوری شددد برات ؟ وای خدا خیلی بده من چکار کنم؟ نه هاتگرام مه موبو گرام ...

آره

2706