2733
2739
عنوان

چه اهنگی بع ذهنتون اومد بنویسین

339 بازدید | 70 پست

من خودم

سیگاری سیگاری بنگ  بنگ بنگ

در حال ترک نی نی سایت.... فعلا روزی نیم ساعت مجازم بیام، حتی اگه داستان  زندگی دنباله دار باشه، زندگی من مهتره... فرصت ها در گذرند... 

من ببازم تو نبردی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بارونو بغل کردم ببین

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2738

آقامون جنتلمنه جنتلمنه😝

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

تو قلب من یه امپراطوره تسلیم میشه چون که مجبوره برو نباید مال من باشی خواهش نکردم این یه دستوررره🙄

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

صدتا طرفدار داری همه تورو دوست دارن و ذهن گرفتار داری 

دمتم گرم دمتم گگگگگگررررم 

نزدیک میشم دور میشم بلکه ...... 😑😑😑

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706