2733
2739
عنوان

قد و وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 86 پست

163

۷۲

دعوام نکنید قبلا ۹۶ کیلو بودم 😟😟😟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری با کااری شماری میشه وزن کم کرد من دوست دارم 5کیلو کم کنم ولی نمیشه

اگه کالری شماری کردی باید تا آخر عمر ادامه بدی وگرنه اضافه میکنی 

۵کیلو رو با پیاده روی تند تو دو سه ماه کم میکنی. روزی ۳۰تا۴۵ دقیقه پیاده روی تند انجام بده برای سلامتی و تناسب اندام 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

۱۷۰

۵۸ تا۶۰😢😢😢😢

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2738
2706