2733
2734
عنوان

با سوسک کابینت چکار کنم؟

272 بازدید | 35 پست

از این سوسک کوچیکا ک خیلی ریزه میزن.. دیگه عصبی شدم از بس هی ضرفارو شستم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

امان امان ازین سوسکا

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه داری؟

ن

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2738
ما یه سم خریدیم با آب قاطی میشد پارسال زدیم هنوز نیومدن

هموم که بوش وحشتناکه باید وقتی زدی دوساعت بری بیرون؟

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

پودر بکش بکش یه شب بریز همه جا 

فردا همه جارو دستمال بکش تمیز کن هر چی هم داری سروته کن پشتش رو ببین چون زیر لوازم لونه میکنن

بعدم اگه بلور تو کارتن نگه میداری همه کارتن هارو خالی کن تو کارتن خیلی لونه میکنن

بعدم ۱۵ روز دیگه یکباردیگه تکرارکن که اگه جایی تخم بودندیدی بازشد کشته بشن

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
ما یه سم خریدیم با آب قاطی میشد پارسال زدیم هنوز نیومدن

داخل کابینت ها زدی؟؟؟؟

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
کامن بزن خیلی قویه خیلی وقتی زدی حتما از خونه برین بیرون

اینو از کجا بخرم؟

2706