2737
2739
عنوان

نتیجه کنارگذاشتن نی نی سایت واسه من😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 51 پست
چیکار میکنی مگه

سوسیس و کالباس خونگی وکیک تولد درست میکنم😊😊

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

سوسیس رو با دستگاه چرخ گوشت درست کردی؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین...حالا چطور یاد گرفتی؟

دوستان من آموزشام رواینترنتی یادگرفتم وباهزینه مختصر که چند برابرشدن برام ازیه کانال تلگرامی

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما
2731
کی از‌خودش ناامید شده😂😂😂😂؟

خدانکنه واسه چی ناامیدباشی فقط باید بخواهی ناانجامش بدی

خدانکنه واسه چی ناامیدباشی فقط باید بخواهی ناانجامش بدی

اگه سختت نیست طرز تهیه سوسیس کالباسو میگی

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
عالیییین. به ما هم یاد بده سوسیس کالباس خونگی درست کنیم.

عزیزم من پکیجام روخریدم بایه هزینه ناچیز اگه تمایل دارین یه نگاه به کانال کنین متوجه میشین چی میگم

@ashpazionlineee

خانم سعیده حقیقت هستن اولش هم خیلی دودل بودم ولی الان خداروشکر میکنم اطمینان کردم

2740
اگه سختت نیست طرز تهیه سوسیس کالباسو میگی

سختم نیست ولی نمیتونم دستورای این خانم روهمینجوری پخش کنم گفتن مدیونید😥😥

والا من که کار هنری کردم هیچ کس نگفت اینا چین کلی شمع و کارای سفالی انجام دادم حتی پیجمم باز گذاشتم چند وقته ..کسی اصلا حتی نپرسید چند

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
عزیزم من پکیجام روخریدم بایه هزینه ناچیز اگه تمایل دارین یه نگاه به کانال کنین متوجه میشین چی میگم ...

موفق باشین.

تل و اینستا ندارم.

مممون از نت سرچ میکنم.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
برای فروش چیکار میکنی؟ تهرانی

نه جنوبم کانال زدم ونمونه کارامو گذاشتم

تو گوگل سرچ کن زده

عزیزم بادستورای نتی خیلییییبی متفاوته طعمشون کاملا به کارخونه ای هانزدیکه